Онлайн Кредит в Україні: Рейтинг МФО від Berycash.com.ua

Сервіс Berycash.com.ua створений для вашої зручності і працює виключно в інтересах позичальників. Ми відбираємо для вас найбільш вигідні кредитні пропозиції від надійних мікрофінансових організацій України. Перелік кредитних компаній і умови видачі позик постійно оновлюються, завдяки чому ви отримуєте виключно актуальну інформацію.

Рекомендуємо подати максимальну кількість заявок. Це допоможе збільшити ваші шанси на 100% -е отримання кредиту.

Сума
50-4000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
1-30
Рейтинг
4.5
Сума
300-5000 грн
Переплата
0 грн за 30 дней
На термін
7, 14, 30
Рейтинг
4.7
Сума
400-5000 грн
Переплата
600 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
7-14
Рейтинг
4.5
Сума
500 - 3500 грн
Переплата
270 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
3-30
Рейтинг
4.8
Сума
100-3000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
1-30
Рейтинг
4.5

* Вказана процентна ставка для нових клієнтів при першій видачі кредиту

Вивчайте умови надання кредитів онлайн, порівнюйте нюанси співпраці з різними організаціями і вибирайте максимально підходящі для вас варіанти. Завдяки нашому ресурсу, отримання позики перетворюється в простий процес, який займає не більше 15 хвилин.

Хто може взяти кредит онлайн?

Оформити позику через Інтернет, згідно з чинним законодавством, можуть особи, які відповідають таким вимогам:

 • досягнення повноліття (деякі МФО висувають більш високі обмеження, але частіше за все мінімально допустимий вік клієнта становить 18 років);
 • наявність громадянства України;
 • наявність номера платника податків (ІПН).

Крім цього, щоб отримати онлайн кредит, потенційний позичальник повинен мати у своєму розпорядженні діючу банківську карту. Немає необхідності підтверджувати наявність регулярного доходу або власну платоспроможність, завдяки чому кредити на картку є одним з найбільш швидких і простих способів отримати гроші без відмови.

Як оформити кредит на карту онлайн?

Наш сервіс істотно спрощує процес отримання позик через Інтернет. Вам більше не потрібно вивчати десятки сайтів мікрофінансових організацій в пошуках найбільш низьких процентних ставок при максимальних сумах і відповідних термінах кредитування. Щоб отримати вигідний кредит онлайн на карту будь-якого українського банку, вам достатньо:

 1. Порівняти на сайті Berycash.com.ua параметри видачі моментальних позик від різних МФО. Тут ви також можете вивчити основну інформацію про кредитну компанії і почитати реальні відгуки клієнтів. Визначитися з гранично вигідною пропозицією і натиснути кнопку «Отримати позику», розташовану поруч з назвою установи.
 2. На сторінці МФО розрахувати суму кредиту, визначити терміни повернення заборгованості, ознайомитися з розміром процентних нарахувань і загальним розміром боргу.
 3. Зареєструватися на сайті кредитора. Процес, як правило, займає не більше 5 хвилин, і вимагає внесення достовірної інформації про позичальника, а також паспортних даних, ІНН і номера картки, на яку в подальшому надійде швидкий кредит.
 4. Оформити заявку на отримання позики і очікувати перевірки наданої інформації. У рідкісних випадках вам можуть зателефонувати менеджери компанії і задати уточнюючі питання. Найчастіше гроші надходять на картку без перевірок платоспроможності протягом 15-20 хвилин.

Які документи потрібні для оформлення кредиту онлайн?

Миттєві позики, оформлені через Інтернет в мікрофінансових організаціях, позбавляють вас необхідності звертатися в різні інстанції для збору цілого пакету довідок і документів. Отримати таку позику можуть особи, які працюють неофіційно і не можуть підтвердити дохід, або ж клієнти з поганою кредитною історією.

З документів вам знадобляться лише:

 • паспорт громадянина України;
 • код платника податків (ІПН).

Для верифікації аккаунта на офіційному сайті МФО позичальник також повинен мати у своєму розпорядженні дiючий номер мобільного телефону або електронну пошту.

Чи можна отримати швидкий позику на картку ПриватБанку?

Кредит онлайн на карту в Україні можна отримати незалежно від банку, в якому обслуговується клієнт. Кошти можуть бути перераховані на будь-яку пластикову картку Visa або Master Card, в тому числі, і на картку ПриватБанку. Ви можете використовувати найбільш зручну для вас картку, і позикові кошти від МФО надійдуть на неї практично миттєво. При цьому, умови кредитування і процес оформлення позики не змінюються.

Як повертати кредит, оформлений онлайн?

Щоб погасити заборгованість, необхідно скористатися одним з найбільш зручних способів:

 • оплата через інтернет-банкінг (наприклад, Приват24 або Ощад 24/7);
 • перерахування коштів в особистому кабінеті на сайті МФО;
 • внесення грошей за допомогою терміналу;
 • готівкою в касі будь-якого банку.

Якщо немає можливості погасити борг єдиним платежем, необхідно внести частину суми, оформити пролонгацію позики або зробити перекредитування. Головне при цьому – повідомити кредитора про наявність труднощів і узгодити подальший графік виплати заборгованості, щоб уникнути великих штрафів.

Наслідки неповернення кредиту

Оформляючи позику онлайн, позичальник бере на себе фінансові зобов’язання, які повинен виконувати в суворій відповідності з кредитним договором. Якщо клієнт не повертає взяті в борг гроші в обумовлені терміни, мікрофінансових організація має право:

 • примусово стягнути кошти через судові органи;
 • передати заборгованість третім особам – колекторським фірмам;
 • накладати штрафні санкції, розмір яких істотно збільшується з кожним днем ​​прострочення платежу.

Крім цього, невиконання взятих зобов’язань перед кредитором негативно відбивається на кредитній історії клієнта, що може стати причиною неможливості оформлення кредитів в подальшому.

Цілодобове кредитування

Більшість МФО працюють в автоматизованому режимі. Дані про позичальників перевіряють спеціальні програми, і рішення про видачу позики приймається без участі менеджерів. Завдяки цьому, можливо отримати кредит онлайн на карту цілодобово. Ви можете оформити позику в будь-який час доби і не залежите від графіка роботи офісу або відділення компанії-кредитора.

Як ми оцiнюєм МФО?

як ми оцiнюэм мфо

Чому варто ознайомитись з вiдгуками про МФО на Berycash.com.ua

Наші експерти виконали велику роботу, щоб скласти для вас рейтинг кращих мікрофінансових організацій. Детальніше про це у відео.

Плюси і мінуси онлайн кредитування

Швидкі позики онлайн надають позичальникам ряд переваг, серед яких:

 • простота оформлення позики;
 • висока швидкість отримання грошей в будь-який час доби;
 • мінімальні вимоги до позичальника;
 • гранично короткий перелік необхідних документів;
 • відсутність необхідності вносити заставу або надавати поручителів;
 • лояльна оцінка позичальників і висока ймовірність видачі коштів навіть при поганою кредитною історії.

У той же час, інтернет-позики мають і свої негативні сторони, такі як:

 • маленькі суми кредитування;
 • короткі терміни повернення коштів;
 • високі процентні ставки.

Онлайн позики – це кращий вибір для термінового вирішення непередбачених складнощів, так як використання швидких позик на довгостроковій основі втрачає все властиві їм вигоди.