«Манівео» – один з лідерів на українському ринку мікрокредитування. Ця компанія запускає вигідні пропозиції для нових позичальників, заохочує низькими відсотками і матеріальними вигодами своїх постійних клієнтів. Створюючи комфортні умови кредитування, мікрофінансових організація вимагає від клієнтів суворого дотримання умов договору. Що буде якщо не платити кредит в Манівео? Детально про найбільшу МФО України, її позиції щодо боржників, про те, з якими банками працює «Манівео», чому відмовляє в позику і як домовитися з нею про пом’якшення умов мікрокредитування, ми розповімо далі в статті.
Содержание
Взяти споживчий мікрокредит в банку на короткий термін – та ще проблема. Є маса причин, коли банк, розглянувши заявку, відмовляє позичальникові, не пояснюючи причин. Мікрофінансові організації більш лояльні до потенційних клієнтів, тому їх послуги користуються великою популярністю. Якщо вам терміново потрібні гроші, і ви хочете «позичити» їх в МФО, не потрібно поспішати. У цій справі головне – вибрати надійного кредитора. Про компанію «Манівео» чули багато. Пропонуємо вам познайомитися з цією мікрокредітной організацією ближче:
Переваги кредитування в «Манівео»:
Що потрібно, щоб взяти кредит онлайн «Манівео»? Вам не буде потрібно поручитель, довідка про доходи, підтвердження офіційного працевлаштування. Позичальник не зобов’язаний звітувати, як планує використовувати гроші, отримані від МФО. Кредити видаються навіть студентам і пенсіонерам. Лояльне ставлення до клієнта при оформленні позики підкуповує і мимоволі наштовхує на думку – а що буде, якщо не віддавати кредит в «Манівео»? Все-таки це не банк, який в якості гарантії виплати видає кошти під заставу автомобіля або нерухомого майна.
Чи не рекомендуємо випробовувати долю. Компанія Moneyveo так само строго з вас запитає за прострочення, як легко вона видає мікропозики. Головний обов’язок клієнта перед мікрокредітной організацією – платити точно в строк. При оформленні позики від МФО уважно вивчіть договір. У ньому прописані всі можливі заходи щодо недобросовісного виконання позичальником своїх зобов’язань перед кредитором. Прострочення загрожує боржнику штрафними санкціями, перерахунком відсотків за пільговими кредитами не на користь позичальника, зіпсованої кредитної історією.
Не платити Moneyveo собі дорожче. По-перше, борг від вас нікуди не дінеться. Гірше того, через нарахування пені, штрафних санкцій він серйозно зросте. По-друге, ваша кредитна репутація постраждає, в результаті чого для банків, інших МФО ви станете небажаним клієнтом. І це тільки початок малоприємній історії тяжби з великим гравцем на ринку мікрокредитування.
Штрафні санкції:
Загальна сума штрафу може досягти 50% від всієї суми позики.
Дзвінки і смс від кредитора.
Дзвінків буде багато від різних операторів і кожному потрібно чесно пояснити причину прострочення, плановану дату погашення заборгованості. Потрібно бути готовим до того, що дзвонити і набридати питаннями будуть не тільки вам, а й родичам, знайомим, контакти яких ви вказали в договорі.
Передача простроченого позики колекторам.
Moneyveo может це сделать без попередження и на условиях колекторських служб. Чим це грозит? Одного разу вместо прівітного оператора МФО вам подзвоніть НЕ настолько важлівій представник колекторської служби. Его завдання – за всяку Ціну зібраті Боргі з недобросовісніх позічальніків, тому розраховуваті на етичне Ставлення не доводити. Колектори могут заявітіся до вас додому в будь-який час доби, на роботу з вимог повернення грошей. Нерідко співробітнікі колекторських организацiй Виходять за рамки своих повноважень, почінають погрожуваті. У цьом випадка нужно звернути в правоохоронні органи, однак избежать виплати боргу все одне не вдастся.
Звернення до суду з позовною заявою.
При отриманні мікрокредиту позичальник підписує договір з мікрофінансової організацією, і це означає, що він згоден на умови кредитування. При такому стані речей суд однозначно ухвалить рішення на користь позивача. Що з цього випливає?
Брати гроші в борг у будь-який мікрокредітной організації вигідно за умови швидкого погашення заборгованості. Затягування з виплатами призводить до зростання боргу. «Манівео», як і інші МФО, до всіх неплатників застосовує санкції. У критичній ситуації ховати голову в пісок боржнику точно не потрібно. Ігнорування дзвінків від кредитора не врятує від виплат і може тільки погіршити ситуацію. Компанія посилює санкції, якщо позичальник, який прострочив виплати:
Якщо ви чекаєте пом’якшення умов кредитування, не можете вчасно внести платіж, краще самостійно звернутися в мікрофінансову організацію і чесно сказати про свою проблему. Як правило, Moneyveo йде назустріч клієнтам, які опинилися у важкій ситуації.
Як уникнути пені, штрафів та, відповідно, великих грошових втрат в разі прострочення по кредиту в «Манівео»? Компанія пропонує кілька варіантів:
Це 3 дня після закінчення терміну договору, коли МФО не нараховує пеню на прострочений платіж, враховуючи, що в деяких банках на зарахування коштів відводиться до трьох робочих днів. Однак новим клієнтам, які отримали мікрокредит під 0,01%, потрібно бути готовими заплатити за кожен прострочений день стандартні 1,7%.
За домовленістю з кредитором кредит може бути продовжений. Для цього позичальник повинен погасити заборгованість за відсотками. Термін продовження мікропозик – до 30 днів. Умови пролонгації для першої позики під 0,01% такі ж, як для інших позик.
Мається на увазі заморожування нарахування пені. Застосовується щодо клієнтів, які виявилися у винятково важкому становищі внаслідок хвороби, втрати джерела доходу, нещастя в родині. Позичальник повинен представити документ, що підтверджує дані обставини. Кредитні канікули не позбавляють від необхідності повертати борг.
Це оформлення позики в інший мікрофінансової організації з метою погашення заборгованості в «Манівео». Рекомендується клієнтам в останню чергу, тому що при нераціональному підході позичальник може опинитися в борговій ямі. Крім того при великій простроченні по виплатах інші МФО можуть відмовити у видачі кредиту.
Мікрокредітной організації створили комфортні умови не тільки для отримання, але і для погашення кредитів. «Манівео» надає можливість погашення позики готівкою і через різні онлайн сервіси. У першому випадку ви можете внести оплату двома способами:
З якими банками співпрацює «Манівео»? Сьогодні клієнти компанії можуть платити по кредиту в будь-якому банку України та практично в кожному терміналі самообслуговування. Крім суми чергової виплати потрібно буде сплатити комісію банку. Більшість клієнтів вважають за краще використовувати онлайн способи погашення мікропозик:
Можна також скористатися онлайн-сервісом Moneyveo. Якщо ви оформляли позику на сайті, ваша банківська карта автоматично була прив’язана до аккаунту. Для оплати авторизованому користувачеві потрібно просто зайти в свій особистий кабінет, ввести суму і клікнути «Оплатити кредит». Якщо для оплати використовується інша карта, потрібно вибрати в особистому кабінеті відповідне вікно і далі діяти згідно зі стандартною інструкцією. При погашенні мікропозик через сервіс «Манівео» комісія не стягується, кошти відразу надходять на рахунок МФО. Як оплатити кредит неавторизованого користувачеві? Дуже просто:
Мікрокредитування є, але навіть самі лояльні МФО можуть відмовляти в наданні позики. Які можуть бути причини для відмови в Moneyveo?
Якщо у вашому випадку немає об’єктивних причин для відмови в мікропозик, але «Манівео» відхилив вашу заявку, потрібно через 2-3 дня зробити повторну спробу. Цього часу достатньо для поновлення даних скоринг системи, і у вас є всі шанси отримати позитивний результат.