Вiдгуки про кoмпанiї

Сума
50-4000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
1-30
Рейтинг
4.5
Сума
300-5000 грн
Переплата
0 грн за 30 дней
На термін
7, 14, 30
Рейтинг
4.7
Сума
400-5000 грн
Переплата
600 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
7-14
Рейтинг
4.5
Сума
500 - 3500 грн
Переплата
270 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
3-30
Рейтинг
4.8
Сума
100-3000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
1-30
Рейтинг
4.5

Мікрокредити – це видача грошей в борг на короткий термін під щоденні відсотки. Спеціалізуються на таких кредитах МФО (мікрокредітной фінансові організації). Це компанії-кредитори, які дають в борг на підставі узгодженого договору. В Україні в 2019 році діє безліч різних, але схожих компаній. Вони все видають позики, але роблять це на різних умовах. Тому для зручності наших відвідувачів ми зібрали їх разом, в один список.

Мікрокредітной фінансові організації

Наша компанія займається оглядами МФО. Ми збираємо відгуки простих позичальників, аналізуємо послуги, що надаються компаніями-кредиторами, і розповідаємо вам. Ми займаємося виключно інформаційною діяльністю. Робимо це для того, щоб порівняти мікрокредити, і допомогти потенційним позичальникам вибрати кращі.

У нашому каталозі ви можете порівняти і вибрати кращу пропозицію від МФО. Для цього зверніть увагу на наступні показники:

  • Розмір процентної ставки. Чим вона вища, тим більше буде переплата по кредиту.
  • Період дії угоди. Деякі компанії можуть дати в борг на будь-який термін до одного або двох місяців, а інші мають фіксовані періоди, наприклад, 7, 14 і 30.
  • Доступна сума. Для першої позики вона буде меншою, ніж для повторних, але на більш вигідних умовах.
  • Можливість пролонгації і дострокового погашення боргу. У першому випадку клієнт отримує можливість перенести термін повернення грошей на більш пізній період без нарахування відсотків, але сплативши комісію. У другому випадку позичальник може повернути гроші раніше і отримати перерахунок.
  • Тип ставки. Фіксована ставка незмінна протягом усього позики, а плаваюча може змінюватися в будь-яку сторону.

Оскільки ми скомбінували пропозиції від МФО в умовний рейтинг, то порівнювати їх буде простіше.

Відгуки про роботу МФО

Крім каталогу пропозицій, на сайті є докладні розбори кредиторів. Щоб повністю оцінити, чи підходить вам компанія, спробуйте прочитати зібрану нами інформацію. У кожному огляді ми відзначаємо вимоги до позичальників, умови на яких видаються кошти.

Важливим фактором оцінки якості роботи компанії залишаються відгуки клієнтів про мікрокредитах.

Ви можете почитати реальні відгуки про мікрокредитах в Україні і прийняти вірне рішення. Якщо у вас виникли питання, щодо нашого інформаційного порталу, то можете задати їх нам. Можете бути впевненими, що відповість вам кваліфікований співробітник.