Відгуки про Alex Credit

Сума
100 - 3000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
5 - 30 дней
Рейтинг

Алекс кредит – це мікрокредітна фінансова організація. Займається видачею мікрокредитів на всій території України, але фізично знаходиться в Дніпрі. Мікрокредити характерні невеликими відсотками і нетривалим терміном дії. У цій МФО пропонують до 10 тис. Грн. на один місяць максимум.

Информация об Алекс Кредит
Офіційний сайт Alexcredit.com.ua
Адресf м. Дніпро, вул. Стартова, 9-А
Телефон 044 389 33 03
Email admin@alexcredit.com.ua
Ліцензія №930
Умови 1-го кредиту Ставка: 0,01%; сума: 100-3000 грн; переплата: 3 грн з 1000 грн за 30 днів
Програма лояльності Iнформацiя про программу лояльностi

Вимоги Алекс кредит до потенційних позичальників

Щоб стати клієнтом Аlex Сredit не потрібно мати ідеальну кредитну історію і збирати документи. Також для МФО не грає ролі кредитна історія. Її можна поліпшити, якщо вчасно повертати кошти. Оскільки Алекс кредит працює онлайн, доступ до позик відкритий цілодобово. А щоб отримати гроші рекомендуємо відповідати вимогам компанії:

 1. Позичальники повинні бути повнолітніми.
 2. Оформляти позику можна тільки на своє ім’я.
 3. Наявність діючого паспорта та ідентифікаційного номера.
 4. Телефон з можливістю приймати смс і доступ до мережі інтернет.
 5. Наявність картки банку. Дебетової або кредитної – неважливо.
 6. Власна електронна пошта.
 7. Клієнт повинен бути громадянином України.

Пунктів вийшло сім, але дотримуватися їх нескладно, і практично кожна людина робить це не спеціально.

На яких умовах позичають

Мінімальна сума доступна для запиту – 100 грн., Максимальна – 10 тис. Грн. Перша позика пропоную зі 100% знижкою. Перед тим як подати заявку радимо ознайомитися з умовами договору. Зверніть увагу, чи пропонує такі опції кредитор:

 • Дострокове погашення позики, з можливістю перерахунку відсотків на користь позичальника.
 • Можливість пролонгації позики. Послуга, відстрочує дату виплати боргу. У цей період відсотки не нараховуються, але доведеться заплатити за продовження.
 • Реструктуризація боргу, в разі форс-мажорних обставин.
 • Консультація на всіх етапах оформлення.
 • На момент написання всі ці можливості були відзначені на сайті кредитора, а судячи з відгуків Алекс Кредит дійсно йшов назустріч при форс-мажорних обставинах. Щоб отримати знижку або поліпшені відсотки, використовуйте промокод, який можна отримати в особистому кабінеті або соціальних мережах.

Самостійний розрахунок виплати по кредиту

Оскільки максимальна сума доступна для оформлення – 10 тис. Гривень, то припустимо, що ми візьмемо половину на півмісяця. Відсоток буде різні для різного терміну. Тому в калькуляторі на офіційному сайті кредитора, ви можете подивитися, скільки буде відсотків. Припустимо, що за такий період МФО бере 0,5% щодня. В такому випадку ми перемножуємо всі змінні: термін, відсотки і сума кредиту (10000 грн. * 0,005 * 15 днів = 750 грн.) Виходить 750 гривень. Це сума, яку доведеться заплатити зверху.

Що буде, якщо не заплатити?

Мікрокредітной організації працюють онлайн, гроші переводять на рахунок, клієнт особисто не спілкується з представником компанії, хіба по телефону. Всі ці нюанси можуть негативно вплинути на позичальника, виробивши в ньому, легковажне ставлення до мікрокредитів. І дарма, адже відповідальність злісні неплатники будуть нести таку ж, як і в банках.

Спочатку кредитор спробує домовитися. Якщо порушник відмовляється йти на контакт і регулювати прострочення переговорами, то починає щодня нараховуватиметься пеня, в установленому розмірі на суму боргу. Згодом справу передадуть до суду. Не виключено, що борг потрапить в руки колекторам.

Ми радимо звертатися в МФО, якщо ви знаєте наперед, що оплатити не встигнете. Спільно зможете знайти вихід із ситуації. Це набагато краще, ніж запускати проблему.

Відгуки про Alex Credit відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки: