Відгуки про CashBerry

Сума
500 - 5000 грн
Переплата
450 грн за 1000 грн на 30 дней
На термін
7, 14, 21, 30
Рейтинг

Кешберрі – це простий і зручний сервіс для отримання мікрокредитів онлайн. Компанія працює на ринку України з 2016 року. За 3 роки роботи дана МФО встигла заслужити довіру клієнтів і напрацювала базу лояльних позичальників.

Серед достоїнств компанії швидке прийняття рішення про видачу кредиту (не більше 15 хвилин) і відсутність прихованих платежів.

Інформація про CashBerry
Офіційний сайт Cashberry.com.ua
Адреса 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
Телефон +38 (098) 415-18-18
Email info@cashberry.com.ua
Ліцензія ФК №756 от 07.06.2016
Умови 1-го позики Ставка: 1,5%; сума: 500-5000; переплата: 450 грн за 1000 грн на 30 днів
Умови повторного позики Ставка: 1%; сума: 500-8000; переплата: 300 грн за 1000 грн на 30 днів

Отримати займ

Процентна ставка

На яких умовах можна отримати позику в компанії Кешберрі? Дана МФО пропонує 2 види позик: для нових і постійних клієнтів. Їх умови відрізняються.

Новий клієнт може взяти суму до 5000 гривень на термін від 7 до 30 днів. Відсоткова ставка становитиме 1,5%
Постійний клієнт (мається на увазі, що позичальник бере другий і наступні кредити) може взяти суму до 8000 гривень на термін від 7 до 30 днів. Відсоткова ставка становитиме 1%

Кэшберри процентная ставка

Кому видають позики в CashBerry?

КешБеррі позиціонує себе як одну з найбільш лояльних мікрокредітних компаній. Щоб отримати мікропозику в цій МФО, потрібно відповідати наступним вимогам:

 • Бути громадянином України
 • Мати діючу банківську карту будь-якого банку України
 • Потрібно надати дані паспорта та ідентифікаційний код
 • Потрібно надати такі контактні дані, як номер телефону та адресу електронної пошти

Можна сказати, що даним вимогам відповідає більшість жителів України. Саме тому CashBerry і є однією з найбільш лояльних МФО на ринку.

Отримати кредит в цій компанії можуть навіть:

 • Студенти від 18 років
 • Пенсіонери
 • Безробітні
 • Люди з поганою кредитною історією

Отримати займ

Сертифікати і ліцензії

Як переконатися в надійності компанії? Варто перевірити її юридичні документи, різноманітні нагороди та публікації про компанію в ЗМІ.

На сайті cashberry.com.ua можна знайти реквізити компанії і імена засновників компанії. Також там надані фінансові звітності за минулі роки і підтвердження того, що діяльність організації повністю відповідає українському законодавству.

Більш того, на головній сторінці сайту можна знайти список публікацій в ЗМІ, присвячених компанії. Зокрема є статті на таких сайтах, як podrobnosti.ua та interfax.com.ua.

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи CashBerry

CashBerry лицензия

Покроковий алгоритм: Як взяти кредит в Кешберрі Онлайн?

Алгоритм отримання кредиту на сайті Кеш Беррi схожий з алгоритмом кредитування всіх відомих українських МФО. Тому, якщо ви брали позики у інших компаній, то ви запросто розберетеся, що до чого. Якщо ж це ваш перший онлайн кредит, то скористайтеся нашим мануалом.

Як брати кредит в особистому кабінеті КешБеррі:

 • Вибір суми і терміну. На головній сторінці сайту ви знайдете кредитний калькулятор. Він допоможе вам визначити суму переплати по кредиту. Для цього потрібно вибрати термін позики: 7, 14, 21 або 30 днів – і суму кредиту. Якщо сума переплати вас влаштовує, тисніть кнопку «Отримати кеш!»

КешБерри Калькулятор

 • Реєстрація. На наступній сторінці вам необхідно ввести свій контактні дані (телефон та імейл) і зареєструватися в системі

КешБерри Регистрация

 • Внесення даних. Після цього вам потрібно внести ваші особисті дані: ПІБ, дату народження, паспортні дані, відомості про вашу роботу, доходи і т.д. Радимо вносити виключно правдиві дані і двічі перевірити їх на відсутність помилок. Інакше ризик відмови може збільшитися.
 • Додавання скан копій документів. Вам потрібно внести скани вашого паспорта та ідентифікаційного коду. Ми радимо вам заздалегідь підготувати електронні копії цих документів.
 • Прикріплення банківської карти. Вам необхідно прикріпити платіжну карту до вашого профілю на сайті КешБеррі. Для цього введіть номер картки, дату її дії та CVV код. Після введення цих реквізитів з карти буде утримана невелика сума до 1 гривні (тому у вас на карті повинен бути позитивний баланс). В якості підтвердження вам потрібно буде ввести розмір тієї суми, яка була списана з карти. Вуаля – карта підтверджена.
 • Підтвердження договору. Уважно вивчіть всі умови позики, перевірте суму і терміни погашення кредиту. Якщо вам все підходить, тисніть кнопку, що підтверджує заявку на позику.
 • Підтвердження видачі. Після цього протягом декількох хвилин вам повинен передзвонити менеджер компанії і в усній розмові підтвердити видачу. Іноді видача відбувається без дзвінка.

Отримати займ

Що робити в разі відмови від Сashberry Кредит?

Як ми говорили вище, Кешберрі – одна з найбільш лояльних МФО в Україні. Вона схвалює більше 84% заявок від клієнтів. Проте, в деяких випадках можлива відмова.

Коли можуть відмовити?

 1. Якщо в даних є описки чи друкарськi помилки. Перевіряйте внесену вами інформацію двічі.
 2. Якість скан копій погана. Переконайтеся, що якість ваших відсканованих копій документів належна. Повинні бути чітко виднi всі слова і виднi підписи.
 3. Старі заборгованості по кредитах. Якщо ви брали кредити раніше і не погасили їх, це може стати причиною відмови. Якщо ви погасили кредит відносно недавно, то ваша кредитна історія може ще не оновитися. І це теж може призвести до відмови.
 4. Мінусовий баланс на карті. Для підтвердження карти на ній повинна бути хоча б пара гривень. Якщо ж на карті немає грошей, то прикріпити її до аккаунту КешБеррі не вийде. Відповідно буде отримано відмову.

Чи доступні промокоди?

CashBerry не надає промокоди. Проте, у компанії є дуже цікава програма лояльності. Вона дозволяє отримати кращі умови позики за накопичені бали. Бали можна накопичити, наприклад, якщо вчасно повертати кредит. Ці бали дають можливість займати бiльш велику суму в майбутньому або брати кредит з меншою процентною ставкою.

Отримати займ

Як повернути кредит?

Повернути позику можна декількома способами:

 1. В особистому кабінеті. Просто увійдіть в свій особистий кабінет і оплатіть заборгованість з банківської карти. Це самий простий і зручний спосіб.
 2. Оплата у відділенні банку. Для оплати заборгованості вам знадобляться банківські реквізити компанії (їх ви знайдете нижче на цій сторінці у розділі «Контакти»). Не забудьте вказати свої дані при оплаті, так менеджери КешБеррi зможуть зрозуміти, що гроші надійшли від вас.
 3. Оплата в терміналі самообслуговування. Знайдіть в терміналі розділ банківських організації, а в цьому розділі – логотип CashBerry, введіть номер вашого договору і оплатіть заборгованість.

Пролонгація та реструктуризація

Пролонгація буде корисна тим, хто не встигає вчасно віддати взятий онлайн кредит. Вона дозволяє відстрочити дату повернення заборгованості на 30 днів і при цьому уникнути виплат пені. Вам доведеться сплатити тільки відсотки, які були нараховані на дату оформлення пролонгації.

У разі, якщо ви затримуєте оплату заборгованості більш, ніж на 15 днів, ви можете оформити реструктуризацію. Вона дозволить розбити борг на кілька частин і припинити нарахування відсотків. Разом з цим до реструктуризації варто звертатися в самому крайньому випадку, оскільки відомості про неї потраплять у вашу кредитну історію.

Отримати займ

Прострочення

Прострочення починається на наступний день після закінчення терміну позики. У цей період процентна ставка збільшується на 1%. Наприклад, позика бралася за ставкою 1,5% – значить в період прострочення процентна ставка становитиме 2,5%.

Протягом 3-х днів після прострочення є можливість повернути позику за початковою ставкою. Якщо кредит не був повернутий, то процентна ставка за весь період прострочення збільшується до 4%.

У період прострочення менеджери КешБеррі зазвичай намагаються вийти на зв’язок з позичальником, щоб проконсультувати його про способи вирішення проблеми. Якщо позичальник не виходить на зв’язок, то борг може бути переданий колекторам.

Переваги і недоліки CashBerry

До переваг CashBerry можна віднести:

 • Лояльність до клієнтів
 • Швидке підтвердження позики (протягом 15 хвилин при першiй позицi і 5 хвилин при повторних позиках)
 • Можливість пролонгації
 • Можливість реструктуризації
 • Робота в режимі 24/7

Недоліки компанії:

 • Короткі терміни позики до 30 днів
 • Невеликі суми позики до 8000 грн
 • Підвищені відсоткові ставки у випадках прострочення

Контакти

Зв’язатися з представниками компанії можна за наступними контактами:

 • +38 (098) 415-18-18
 • +38 (050) 415-18-18
 • +38 (093) 415-18-18
 • info@cashberry.com.ua

Адреса офісу компанії: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2

Час роботи служби підтримки:

 • ПН – ПТ: 08:00 – 20:00
 • СБ – НД: 09:00 – 18:00

Ідентифікаційний код: 40284315

Код території за КОАТУУ: 8038200000

Відгуки про компанію Кешберрі

Ми рекомендуємо вам ознайомитися з відгуками про компанію Cashberry на нашому сайті перед тим, як оформляти у неї онлайн кредит.

Отримати займ

Відгуки про CashBerry відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки: