Відгуки про Кредит Плюс (CreditPlus)

Сума
500 - 3500 грн
Переплата
270 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
3-30
Рейтинг
4.8

Київська компанія ТОВ «Авентус Україна» у 2017 році заснувала сервіс Creditplus, в результаті чого вже майже два роки успішно кредитує українських громадян, надаючи людям можливість скористатися позиковими засобами з метою власних потреб.

Вимоги до позичальника

Кредит Плюс Сайт

Якщо потенційному споживачеві кредитного продукту вже виповнилося 18 років, маючи паспорт громадянина України та діючу карту будь-якого банку, він може скористатися послугою Кредит Плюс навіть з негативної або нульовий кредитною історією.

Умови отримання позики

Відсоткова ставка за користування кредитом – 120-700% річних (залежно від суми позики і терміну отримання позики). Якщо у позичальника є прострочення, йому нараховується пеня в розмірі 0,1% в день від заборгованого платежу.

Як отримати кошти Creditplus в Україні онлайн?

Кредит плюс как получить

На сайті Creditplus.ua ви можете подати заявку на отримання кредиту і практично відразу ж гроші надходять на рахунок карти одного з українських банків.

Алгоритм дій такий:

  • Проведіть попередній розрахунок майбутньої позики на кредитному онлайн-калькуляторі сайту. Для цього потрібно заповнити всього два поля інструменту: суму, яку ви хочете отримати і термін, за який плануєте здійснити оплату кредит.
  • Введіть у відповідні поля паспортні дані, відомості про банківську карту, заповніть запропоновану анкету, а також промокод при наявності.
  • Якщо компанія відповість на запит позитивним рішенням, потрібно буде шляхом смс підписати договір і чекати надходження коштів на зазначену в документі карту.
  • Варто зауважити, що заявки розглядаються дуже швидко. Вже максимум через 10 хвилин ви можете очікувати рішення кредитної організації, яке, як правило, в 90% випадків буває позитивним.

Особливі умови для постійних клієнтів

Якщо ви є постійним клієнтом МФО Kreditplus, стежте за новинами сайту і сторінкою Фейсбук. Ми регулярно проводимо акції по кредитах зі зниженими процентними ставками або безпроцентні варіації позик.

Особливості та нюанси взяття кредитів за допомогою сервісу Creditplus

Інтернет-послуга Creditplus буде вкрай зручна людям, яким терміново знадобилися кошти. Ознайомтеся з низкою нюансів, які необхідно знати при оформленні заявки:

  • Сумою, яка була перерахована на карту, ви можете розпорядитися як завгодно – використовувати її всю відразу або по частинах. Але при цьому необхідно пам’ятати, що щоденний відсоток нараховується на всю виділену фінансовою організацією суму цілком.
  • Якщо ви плануєте передчасно відшкодувати борг, враховуйте той факт, що організація-посередник, через яку ви будете повертати позику, може не відразу перерахувати гроші позичальнику. Тому плануйте погашати кредит завчасно (приблизно за 3 дні до закінчення терміну кредитування).
  • Карта, на яку організація буде перераховувати кредитні кошти, може бути будь-яка: знеособлена, іменна, без фотографії власника картки або з фотокопією. Головне, щоб пластик був закріплений за кредитуються особою.

Як погашати кредит?

Погасити мікропозик не відходячи від комп’ютера можна в особистому кабінеті. Щоб увійти в нього, потрібно натиснути відповідну кнопку в верхньому правому кутку сторінки сайту. Якщо ви переводите кошти за допомогою особистого кабінету, то економите на банківській комісії.

Система Приват-24 дозволяє погашати позики кредит плюс. Тут також ви зможете перевести гроші без комісійного збору.

Можна виплачувати позику банківського переказу за реквізитами, вказаними в договорі. У разі такого вибору оплати враховуйте банківську комісію.

У будь-якому випадку, сервіс Creditplus.com.ua дуже зручний. Відгуки про компанію кредит плюс ви можете подивитися в мережі. У сучасному житті часто доводиться стикатися з ситуацією, коли вкрай необхідні фінанси, (непередбачені витрати, навчання, дорога покупка, розлучення) а в гаманці залишилися тільки монети. Якщо користуватися подібною різновидом кредитування акуратно й обдумано, в термін оплачувати заборгованість і не тягнути з виплатою відсотків, то послуга може бути дуже корисною.

Відгуки про Кредит Плюс (CreditPlus) відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки:

Iван 20.11.2018
Простота отримання:
5
Швидкість видачі:
5
Прозорість умов позики:
4
Умови пролонгації:
5
Якість обслуговування:
5
Служба підтримки:
5

Якщо потрiбнi грошi швидко, то Кредит плюс може допомогти

Зручно брати позики
Iстотнi проценти