Відгуки про Dinero (Дінеро)

Сума
300-5000 грн
Переплата
0 грн за 30 дней
На термін
7, 14, 30
Рейтинг
4.7

Дінеро – це мікрокредітной компанія, що базується в Україні. Клієнтам пропонують взяти швидкий кредит без застави. Dinero кредит видає як онлайн, так і в звичайному наземному офісі, який розміщений за адресою: вул. Сурикова, 3А, м Київ. Платіжні реквізити, номер рахунку і ЕГРПОУ можна подивитися на офіційному сайті компанії – Dinero ua, в розділі “Контакти“. Інформації про філіях компанії немає, пріоритет віддається позиками по мережі.

Вимоги до позичальника від МФО

Динеро сайт

Мікрокредитний фінансовий організації відрізняються простотою в оформленні та мінімум вимог. Відгуки стверджують, що Дінеро в цьому плані не виняток. Давайте розглянемо, які вимоги кредитор виставляє позичальникові:

  1. Повноліття. Це обов’язкова умова всіх кредитних організацій.
  2. Вікові рамки позичальника – 18-75 років.
  3. Відсутність серйозних поточних боргів.
  4. Наявність дійсного паспорта громадянина України.
  5. Банківська карта.
  6. Дія тільки в рамках законодавства країни.
  7. Фото з паспортом в руках. Ця вимога, невластиве більшості МФО. Однак таким чином, клієнт підтверджує свою особистість.

Підготувавшись до оформлення позики, позичальник зможе збільшити шанс на позитивний розгляд заявки. У Дінеро кредит отримують всі, хто дотримується встановлених правил.

Умови видачі позики

динеро требования

Дінеро пропонує два види мікрокредитів:

  • Безвідсотковий першу позику на суму до 10 тис. Грн.
  • Повторний позику зі збільшенням доступної суми до 15 тис. Грн.

Позики в компанії видають на три періоди: 7, 14 і 30 днів. Клієнти змушені вибирати з доступних термінів, але в договорі є опція, що дозволяє повернути кошти раніше з перерахунком.

Стан кредиту, кількість днів до закінчення терміну і новини можна моніторити в особистому кабінеті. Він з’являється у кожного клієнта після реєстрації.

Приблизний розрахунок позики

Приблизний розрахунок краще проводити перед оформленням угоди. Для наочності і зручності на офіційному сайті кредитора, на головній сторінці є калькулятор, який допоможе прорахувати різні варіанти позики.

Згідно відгуками співробітників компанії, калькулятор допомагає в більшості випадків, але якщо ви хочете самостійно розрахувати розмір фінальної суми, і обсяг переплати, то можете зробити це вручну. Для початку дізнаєтеся, який щоденний відсоток встановила компанія. Для трьох термінів виходить різний відсоток, оскільки вони нараховуються щодня. Розглянемо, як взяти 10 000 грн. повторно на 30 днів. Зараз щоденний відсоток – 3,83 в день, але він може змінюватися, під впливом економічної ситуації або акцій.

Щоб обчислити загальну суму кредиту потрібно перевести відсоток у число (0,0383 * 100 = 3,83). Потім множимо відсоток на період дії кредиту і на бажану суму (3,83 * 30 * 10000 = 11490 грн.).

А якщо не платити

Простота і швидкість обслуговування Дінеро юа може ввести в оману. Зараз, коли гроші втратили реальну видимість і визначаються тільки електронними цифрами на рахунку, можна почати ставитися легковажно до повернення боргу. Відповідальність за несплату у МФО має такий же серйозний характер, як і в банках країни. Щоб максимально допомогти клієнту виплатити кошти, компанія буде намагатися піти на поступки. Клієнт може скористатися опцією пролонгації позики. Це перенесення оплати на більш пізній термін.

За цей час клієнт повинен вирішити фінансові труднощі. Якщо позичальник продовжує ухилятися від виплати по кредитах, то встановлюється штраф, і стягуються відсотки за кожен день прострочення. Надалі справа може бути передана до суду і колекторські організації.

Дінеро – це мікрокредітной організація, що відрізняється швидкістю роботи і вигідними пропозиціями. Перед оформленням кредиту радимо проаналізувати ваш бюджет, щоб вчасно повернути кошти.

Відгуки про Dinero (Дінеро) відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки:

Ольга 20.12.2018
Простота отримання:
5
Швидкість видачі:
5
Прозорість умов позики:
4
Умови пролонгації:
4
Якість обслуговування:
5
Служба підтримки:
5

Дуже зручно в принципi