Відгуки про Dinero (Дінеро)

Сума
300-5000 грн
Переплата
0 грн за 30 дней
На термін
7, 14, 30
Рейтинг
4.7

Дінеро – це мікрокредитна компанія, що базується в Україні. Клієнтам пропонують взяти швидкий кредит без застави. Dinero кредит видає позики як онлайн, так і в звичайних відділеннях. Все мікрокредити видаються на короткі терміни до 30 днів (з можливістю пролонгації). Суми позик не перевищують 15000 грн.

Інформація про Дінеро
Офіційний сайт www.dinero.ua
Адреса м. Київ, вул. Сурикова 3А
Телефон 067 326 2233
Email info@dinero.com.ua
Юридична назва ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ДІНЕРО”
Ліцензія Лицензия Dinero
Умови 1-ї позики Ставка: 0,00%; сума: 300-5000; переплата: 0 грн за 30 днів
Умови повторної позики Ставка: 1,30%; сума: 300-15000; переплата: 390 грн з 1000 грн за 30 днів

Процентна ставка

Умови першої і повторних позик від компанії Дінеро.юа відрізняються.

Перший кредит можна взяти без відсотків. Повторні позики видаються з процентною ставкою 1,3%.

При цьому при першому кредиті є обмеження по сумі – до 10000 грн. Але вже другий кредит може бути до 15000 грн. Також компанія іноді влаштовує акції, під час яких умови першої позики можуть змінюватися. Наприклад, може збільшуватися сума першого виданого кредиту.

Отримати займ

Сертифікати і ліцензії

Підтвердженням надійності будь-якого підприємства є його сертифікати, ліцензії та різноманітні нагороди. У компанії Дінеро є дані документи. Зокрема на сайті МФО можна знайти їх фінансовий звіт за минулий рік. Також у компанії є ліцензія та свідоцтво про реєстрацію фінансової установи.

Хто може взяти онлайн кредит?

Мікрокредітні фінансові організації відрізняються простотою в оформленні та мінімумом вимог. Відгуки стверджують, що Дінеро в цьому плані не виняток. Давайте розглянемо, які вимоги кредитор виставляє позичальникові:

 • Повноліття. Це обов’язкова умова всіх кредитних організацій. Вікові рамки позичальника – 18-75 років.
 • Відсутність серйозних поточних боргів.
 • Наявність дійсного паспорта громадянина України.
 • Діюча банківська карта.
 • Фото з паспортом в руках. Ця вимога невластива більшості МФО. Однак таким чином, клієнт підтверджує свою особистість.

Підготувавшись до оформлення позики, позичальник зможе збільшити шанс на позитивний розгляд заявки. У Дінеро кредит отримують всі, хто дотримується встановлених правил.

Динеро требования

Отримати займ

Умови видачі позики

Дінеро пропонує два види мікрокредитів:

 • Безвідсоткову першу позику на суму до 10 тис. Грн.
 • Повторну позику зі збільшенням доступної суми до 15 тис. Грн.

Позики в компанії видають на три періоди: 7, 14 і 30 днів. Клієнти змушені вибирати з доступних термінів, але в договорі є опція, що дозволяється повернути кошти раніше з перерахунком.

Стан кредиту, кількість днів до закінчення терміну і новини можна моніторити в особистому кабінеті. Він з’являється у кожного клієнта після реєстрації.

Як брати позику в особистому кабінеті (покрокове керівництво)?

Оформити позику в Дінер досить просто. Для цього необхідно подати заявку, заповнити кілька форм з даними і дочекатися рішення про видачу. Ось покрокове керівництво, яке допоможе правильно заповнити всі поля:

 • На онлайн калькуляторі виберіть суму, яка вам потрібна. Також визначтесь з терміном, на який ви хочете взяти позику (7, 14 або 30 днів). Обов’язково ознайомтеся з сумою переплати. Якщо всі умови кредиту вам підходять, то тисніть кнопку «Подати заявку».

динеро калькулятор

 • Якщо ви новий клієнт, то наступним кроком для вас стане реєстрація в особистому кабінеті. Тут потрібно буде ввести ваші ім’я та прізвище, телефон і адресу електронної пошти. Також потрібно вказати ваш ІПН (ідентифікаційний номер). Варто відзначити, що всі дані потрібно вводити українською мовою.

Динеро регистрация

 • Після реєстрації вам необхідно внести детальну інформацію про вашу роботу, доходи, дату отримання зарплати. Також необхідно надати номер телефону однієї людини з вашої роботи, яка зможе підтвердити правдивість даних із заповненої анкети.
 • Потім необхідно вказати адресу вашої прописки та адресу фактичного проживання. Якщо ви живете за адресою прописки, то просто поставте галочку у відповідному полі.
 • Після цього необхідно надати паспортні дані. Підтвердити правдивість цих даних необхідно фотографіями: на одному фото вам необхідно сфотографуватися з першою сторінкою паспорта (це можна зробити на веб камеру), на другому фото повинна бути сторінка з вашої пропискою.
 • Наступний крок – додавання карти в особистому кабінеті. Можна використовувати будь-яку карту Visa або Mastercard українських банків. Введіть номер карти, дату дії та CVV код. Після цього з вашої картки в якості підтвердження буде списана 1 гривня.
 • Після цього вам необхідно ознайомитися з умовами співпраці з Дінеро і поставити галочку у відповідному полі. За фактом, це є вашим договором з МФО. На ваш телефон має надійти СМС з кодом підтвердження. Введіть його у відповідне поле.
 • Тепер чекайте рішення про видачу кредиту або відмову. Воно повинно з’явитися у вашому особистому кабінеті.

Отримати займ

Приблизний розрахунок позики

Приблизний розрахунок краще проводити перед оформленням угоди. Для наочності і зручності на офіційному сайті кредитора, на головній сторінці є калькулятор, який допоможе прорахувати різні варіанти позики.

Згідно з відгуками співробітників компанії, калькулятор допомагає в більшості випадків, але якщо ви хочете самостійно розрахувати розмір фінальної суми, і обсяг переплати, то можете зробити це вручну. Для початку дізнайтеся, який щоденний відсоток встановила компанія. Для трьох термінів виходить різний відсоток, оскільки вони нараховуються щодня. Розглянемо, як взяти 10 000 грн. на 30 днів. Щоденна ставка – 1,3% в день, але вона може змінюватися, під впливом економічної ситуації або акцій.

У гривнях щоденні виплати складуть: 10000 * 1,3% = 130 грн. Тепер обчислимо розмір відсотків за 30 днів 130 грн * 30 = 3900 грн.

В яких випадках може бути відмова?

За відгуками клієнтів Дінеро ймовірність відмови вкрай мала. Позики видаються практично в 100% випадків. Проте в деяких випадках онлайн кредит може не видаватися. Давайте розберемося, за яких умов можлива відмова.

 1. Ваша карта недійсна. Для отримання мікропозики використовуйте тільки діючі банківські карти. На прострочений платіжний засіб неможливо отримати кошти.
 2. Помилка в даних. Уважно перевіряйте дані, які ви вносите в своєму особистому кабінеті. Якщо в них допущена помилка, то ймовірність відмови збільшується.
 3. Старі заборгованості. Якщо у вас є непогашені кредити, то в отримання нової позики вам можуть відмовити.
 4. Не оновилася інформація в базах. Якщо ви недавно брали позику і тільки повернули її, в базах могла не оновиться інформація. Через це ви числитеся як боржник і вам відмовляють у видачі позики.

Як повернути кредит в Дінеро?

Є кілька способів погашення мікропозик в компанії Dinero.

 • Оплата в особистому кабінеті. Зайдіть в свій профіль на сайті компанії і оплатіть борг з прикріпленої до профілю карти. Цей спосіб є найбільш легким і зручним.
 • Оплата на банківський рахунок компанії. Реквізити компанії ми вказали нижче. Оплату можна провести зі своєю банківський карти.
 • Оплата через касу будь-якого банку України. При такому способі повернення позики обов’язково вкажіть своє ім’я та прізвище, щоб в компанії могли зрозуміти, чия заборгованість погашена.

Реквізити компанії:

Одержувач: Товариство з обмеженою відповідальністю “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ” ДІНЕРО ”

ЄДРПОУ: 41350844

Банк: АТ «ОТП Банк»

МФО: 300528

Юридична адреса: 03035, вул. Сурикова 3А, м Київ

р / р: 26503455000518

Отримати займ

Прострочення і пролонгація позики

Що робити, якщо кредит не виходить повернути вчасно? Обов’язково варто повідомити про це в Dinero.ua. Фахівці компанії підкажуть, що можна зробити. В іншому випадку за кожен день прострочення сума боргу буде збільшуватися на 1,5% – такі умови штрафних санкцій.

Прострочення негативно позначається на вашій кредитній історії. Крім того, МФО має право продавати борги третім особам.

Боржникам може бути запропоновано продовжити термін позики. В такому випадку вам потрібно буде оплатити відсотки за позикою, а також комісію за пролонгацію. Позика може бути продовжений на 7, 14 або 30 днів.

Що таке промокод?

На даний момент у компанії немає програми лояльності і промокоди не надаються. Але Дінеро працює над її запуском.

Разом з цим постійно проводяться різні акції для клієнтів компанії. Наприклад, перший займ видається без відсотків або його сума збільшується до 15000 грн.

Переваги і недоліки

Як і у кожної організації, у Дінеро є свої переваги і недоліки.

Переваги:

 • Можливість швидкого отримання позики на карту в будь-який час доби.
 • Відсутність необхідності в наданні великого пакета документів для отримання кредиту.
 • Вигідні умови отримання першої позики (безвідсоткове кредитування).
 • Можливість продовження терміну позики на вигідних умовах.
 • Відмінна служба підтримки.

Недоліки:

 • Високі відсотки за використання позики.
 • Короткий термін позики.
 • Відсутність можливості отримати готівку, можна отримати кошти тільки на карту.

Отримати займ

Онлайн відгуки про Dinero

Просто пошукайте в Гуглі відгуки про Дінеро. На сервісі відгуків від Гугл ви зможете почитати, що клієнти думають про компанію. Як бачите, рейтинг Dinero становить 3.7 пунктів з 5 (думка базується на 70 відгуках). Даний рейтинг є непоганим. Адже варто враховувати сферу, в якій працює компанія.

динеро отзывы

Незважаючи на те, що компанія працює на ринку кредитування України порівняно недавно, вона вже встигла заробити хорошу репутацію. Також ви можете ознайомитися з відгуками наших користувачів.

Контактні дані

Зв’язатися з представниками компанії можна за наступними контактами.

Телефони:

 • 067 326 2233
 • 073 326 2233
 • 050 326 2233

Email:

info@dinero.ua

Також є онлайн чат. Служба підтримки працює в режимі 24/7.

Отримати займ

Відгуки про Dinero (Дінеро) відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки:

Ольга 20.12.2018
Простота отримання:
5
Швидкість видачі:
5
Прозорість умов позики:
4
Умови пролонгації:
4
Якість обслуговування:
5
Служба підтримки:
5

Дуже зручно в принципi