USD НБУ
29.59
EUR НБУ
32.79

KUMO

Последнее обновление: 24/05/2021

KUMO є українською МФО, що надає фінансові послуги для українців з видачі невеликих споживчих позик з швидким процесом оформлення і мінімальними пакетами документів. Портал доступний в онлайн-режимі і може обслуговувати відвідувачів у всіх регіонах. Характерна особливість МФО – це швидкість оформлення кредиту, розгляд заявки і мінімальний перелік документів, потрібних позичальникам. Відзначати цільове призначення отриманої суми і надавати майно під заставу не потрібно.

Кредит на будь-яку картку!
Сума
10 000 грн
Термін
До 30 днів
Ставка
1%
Схвалення
15 хв
Отримання

Умови кредитувань в МФО KUMO

Час надання позики від 5 до 30 діб
Сума кредиту 1 000 – 10 000 гривень
Ставка на повторний кредит 2.5%
Вік Від 18 до 75 років
Час розгляду 5 хвилин
Метод отримання коштів На банківську картку

Вимоги до позичальника

KUMO відгуки клієнтів і умови кредиту
КУМО є онлайн-сервісом, послугами якого можуть скористатися і позичальники, які мають прострочені кредити в українських банках. Для того, щоб оформити кредит, потрібно відповідати таким критеріям, як:

 • вік 21-75 років;
 • громадянство і прописка на Україні, крім зони проведень АТО і автономної РК;
 • наявність діючих паспортів та ідентифікаційного коду ІПН.
 • платіжна карта будь-якого українського банку з активним рахунком не менш 2 грн.

Процедура отримання кредиту

Оформлення кредиту можливо і для офіційно працевлаштованого громадянина України, і для пенсіонерів, жінок у декретній відпустці і самозайнятих осіб. Крім зазначених документів для того, щоб пройти реєстрацію на порталі, позичальникам стане в нагоді номер стільникового мобільного оператора України і доступ в Інтернет з стільникових або ноутбуків. Спочатку оформлення потрібно відвідати офіційний портал МФО, підібрати на основний сторінці суму і час повернення позики, натискаємо на кнопочку «Отримати кредит». Для новачків ліміт грошей досягає 10000 грн періодом місяць.

Процедура отримання кредиту KUMO

Після підбору розміру суми і часу, починає реєстрацію на онлайн-платформі – відзначаємо і верифікуємо номер стільникового з адресою електронної пошти. Наступним кроком виявиться заповнення Анкети користувачів. На даному етапі потрібно відзначити паспортні дані з контактної і персональною інформацією, прикріплює скан документів. Звертаємо увагу на те, що від точності і повноти всіх даних, заповнених під час реєстрації, в основному залежить позитивний результат розгляду кредитних заявок.

Останнім кроком є ​​внесення даних платіжних карток, на які потрібно перевести гроші. Карту потрібно верифікувати – підтвердити її приналежність позичальника. Для верифікації знадобиться вільний ліміт не менш 2 грн – на рахунок буде на час заморожена маленька сума, розмір якої виявляється кодом для перевірки в системі. З’ясувати розмір замороженого кошти ви можете по СМС-повідомленням, в системі інтернет-банкінгу або якщо подзвонити на «гарячу» лінію вашого фінансової установи.

Прострочення і штрафи

Якщо позичальник не сплатив власну позику всю або частковим чином, в зазначений угодою період, і не оформив послугу пролонгацій, то його борг переходить в розряд простроченого. У такому випадку позичальник на вимогу МФО повинен оплачувати всю суму заборгованості, враховуючи індекс інфляцій і процентні платежі за весь час прострочень, і штраф на суму 3% річних від суми боргу. МФО залишає за собою право звертатися до суду для того, щоб примусово стягнули заборгованість.

Переваги

Переваги роботи з МФО KUMO:

 • підвищені відсотки схвалених заявок для надання кредиту;
 • надійний захист персональних даних;
 • простий онлайн-сервіс.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Loading...
Автор: berycash
KUMO відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки:

Ваша оценка:

  Нужен кредит, но не понравились отзывы о компании ?
  Рассмотрите предложения этих компаний

  Сума:
  100 - 30 000 грн
  Ставка:
  0,01%
  На термін:
  1 - 126 днів
  Спосіб отримання:
  Отримати позику
  Сума:
  500 - 20 000 грн
  Ставка:
  0,01%
  На термін:
  1-30 днів
  Спосіб отримання:
  Отримати позику
  Сума:
  100 - 15 000 грн
  Ставка:
  0,01%
  На термін:
  1-30 днів
  Спосіб отримання:
  Отримати позику
  Ccloan кредит - лого
  Вам одобрено 7 000 ₴ под 0%!
  Нажмите сюда, чтобы получить кредит без справок и проверок.
  Получить кредит под 0%