Відгуки про Мілоан Кредит

Сума
500-7000
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
1-30
Рейтинг

Мілоан кредит – це мікрокредітной фінансова організація, що займається видачею коштів під відсотки. Кредити ці невеликі, а терміни короткі. Зареєстрована компанія в Україні, і працює по всій території країни. Діюча ліцензія на надання грошей в борг оформлена 11 листопада 2016 року. Компанія має всі необхідні сертифікати, ліцензії та дозволи.

Інформація про Miloan
Офіційний сайт Miloan.ua
Адреса вул. В. Чорновола, 12, 01135, Київ
Телефон 044 337 36 67
Email info@miloan.ua
Ліцензія ІК № 176 від 14.06.2016
Умови 1-го кредиту Ставка: 0,01% до 3000 грн .; сума: 500 – 7000 грн; переплата: 3 грн з 1000 грн за 30 днів
Условия повторного кредита Ставка: 1,9%; сума: 500 – 7000 грн; переплата: 570 грн з 1000 грн за 30 днів

Як отримати гроші в Мілоаун кредит?

Система отримання грошей в борг у miloan кредит, трохи відрізняється від інших МФО, тому давайте розберемо її докладніше.

 1. Реєстрація на сайті кредитора. Ця процедура дозволить отримати доступ до особистого кабінету. Тут можна моніторити стан кредиту і отримувати повідомлення від системи.
 2. Наступний крок – подача заявки. Виглядає вона стандартно, як анкета.
 3. Клієнт отримує дзвінок від представника компанії, який уточнює дані клієнта.
 4. Підпис документа договору онлайн. Перед підтвердженням прочитайте весь.
 5. Переказ коштів на карту.

Процедура займає не більше 20 хвилин. Цього вистачить на обробку даних і виплату коштів. Затягнути час може лише ретельне вивчення договору, але цим нехтувати не варто.

Вимоги до позичальників, у Мілоан:

 • необхідно бути старше 20 років;
 • селфі позичальника разом з паспортом;
 • мати банківську карту для переказу коштів;
 • підключення до Інтернет;
 • тільки законні дії.

Якщо клієнт підпадає під ці чотири вимоги, то може розраховувати взяти кредит без проблем. Фотографія необхідна компанії, щоб уникнути шахрайства з боку позичальника. Таким чином, нівелюється можливість оформлення позики на третіх осіб.

Які умови видачі позики?

Умови в МФО спрощені, в порівнянні з банками. Тут клієнтів чекають такі переваги:

 • відсутність збору пакету документів;
 • віддалена робота по мережі;
 • кредитний рейтинг не береться до уваги;
 • МФО не хвилює довідка про доходи;
 • позику можна отримати цілодобово.
 • Перший кредит позичальники отримують під 0%, а точніше, під 0,01%. Це означає, що при замовленні 4 тис. Грн на 10 днів, переплата складе 4 грн.

На подальші позики нараховуються більш серйозні відсотки. Чим більше разів клієнт бере в борг, тим значніше сума йому доступна. Максимально можна отримати 12 тис. Грн. на 6-ий кредитний запит. При використанні промокодом, є можливість отримати більш вигідні пропозиції. Промокодом клієнти отримують в особистих кабінетах.

Розрахунок переплати

На головній сторінці сайту Мілоан є зручні повзунки, для визначення відсотків. перші кредити видаються під 0,01%, тому припустимо, що ми беремо гроші вдруге. Нам потрібно 5 тис. Грн. на 10 днів під 1%. Щоб дізнатися, скільки доведеться заплатити зверху, необхідно перемножити 5 тис. Грн. на 10 днів і на перекладені відсотки – 0,01. Виходить, що 500 грн. – сума переплати. Разом по кредиту потрібно заплатити 5,5 тис. Грн.

Види оплати і відповідальність за ухилення

Прострочення може бути вирішена шляхом пролонгації, який Мілоан пропонує всім. Пролонгація – це опція, що дозволяє перенести дату виплати на 3, 7, 15 днів. За цей час на рахунок не нараховуються нові відсотки. Але за послугу потрібно заплатити.

Якщо позичальник відмовляється виходити на зв’язок або відкрито не бажає платити, то спочатку поступово збільшуватимуться відсотки на кредит. А незабаром справа перейде до суду. Є великий шанс, що в кінці-кінців борг такого позичальника потрапить до колекторів.

Miloan відгуки від клієнтів отримує позитивні. Звичайно, є і незадоволені позичальники. Щоб не потрапити в їх число, уважно читайте договір, саме він регулює всі взаємини кредитор – позичальник.

Відгуки про Мілоан Кредит відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки: