Відгуки про Moneyveo (Манівео)

Сума
50-4000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
1-30
Рейтинг
4.5

Манівео – це мікрокредітной фінансова організація. Основна діяльність компанії – це видача коштів в борг під відсотки. Період користування грошима короткий, а сума не перевищує 15 тис. Гривень, тому такий вид позики називається мікрокредит.

Компанія заснована в 2013 році на прикладі зарубіжних колег. І як стверджують власники, була першопрохідцем мікрокредитування в Україні. Свою діяльність компанія здійснює через сайт Мoneyveo ua. Стала номером один в Україні по небанківській кредитування за версією незалежного дослідження Ukrainian E-Commerce Expert. Щоб зв’язатися з МФО, можна зателефонувати за одним із вказаних на сайті номерів, або зайти в офіс, в Києві.

Вимоги до клієнта Манівео

Moneyveo сайт

Манівео, як і всі подібні організації намагається максимально знизити поріг входження для нових клієнтів і робить все можливе, щоб позики були комфортними. Клієнти Манівео отримують:
швидке обслуговування по мережі;

 • зв’язок 24/7;
 • промокодом зі знижками до свят;
 • безвідсотковий першу позику;
 • відсутність вимог до кредитної історії;
 • без перевірки доходів.

Схема подачі заявки проста: клієнт реєструється на сайті, отримує доступ в особистий кабінет, заповнює заявку, чесно відповідаючи на питання, чекає рішення, в середньому не більше 8 хвилин, підписує договір і отримує грошовий переказ.

манивео условия

Щоб отримати від МФО позитивну відповідь, позичальник повинен відповідати таким вимогам:

 1. Бути дієздатним громадянином України.
 2. Мати 18 років на момент подачі заявки.
 3. Мати діючі паспорт і ідентифікаційний код.
 4. Повинна бути прописка на території України.
 5. Діяти можна тільки від власного імені.
 6. Мати рахунок в банку на власне ім’я.
 7. Умови видачі мікропозик

Збираючись звернутися до МФО, у вас буде можливість звернутися до великої кількості відгуків про Мoneyveo, оскільки компанія працює вже більше п’яти років. Зараз організація пропонує два види кредитування для нових і постійних клієнтів:

 • до 5 тис. грн. на першу позику під 0,01% в день.
 • до 15 тис. грн. на наступні кредити.

Відсотки на повторні кредити можуть зменшуватися, відповідно до програми лояльності до клієнтів. Якщо у клієнта трапляються форс-мажор або непередбачені обставини заважають своєчасній виплаті, він може добитися реструктуризації боргу на серйозних підставах.

Як порахувати переплату самостійно

Кредит Манівео дає через офіційний сайт, на головній сторінці якого є калькулятор з можливістю швидкого і зручного підрахунку. Але для того щоб знати, як перевірити обчислення і спати спокійно, ми пропонуємо розрахувати суму переплати самостійно.

Для цього нам необхідно знати суму кредиту, період дії та відсоток. Наприклад, ми беремо 10 тис. Грн. на 10 днів під 0,5% в день. Тепер нам необхідно 10 тис. Грн. помножити на кількість днів і помножити на відсотки: 10000 * 10 * 0,005 = 500 грн. Це і буде сума переплати.

Відповідальність за несплату

Засоби у компанії можна позичати на термін до одного місяця. Цей період підходить більшості позичальників, щоб отримати зарплату, дохід і повернути борг. Але, що буде, якщо клієнт зробить прострочення.

В першу чергу порадимо звернутися до компанії безпосередньо, якщо ви знаєте про можливе прострочення заздалегідь. Якщо в умовах вашого договору є пункт про пролонгацію боргу, то ви цілком зможете перенести дату виплату на обумовлений термін. При цьому заплатите за послугу, але відсотки нараховуватися перестануть. Якщо продовження не передбачено, а клієнт на переговори не йде або домовиться не виходить, то замість відсотків буде нараховуватися пеня в розмірі 3% в день. Подальші несплати будуть вирішуватися в законодавчому порядку, через суд.

У компанії є не тільки сайт, але і сторінка на facebook, де ви зможете простежити за новинами, акціями, розіграшами та змінами.

Відгуки про Moneyveo (Манівео) відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки:

Григорiй 26.12.2018
Простота отримання:
5
Швидкість видачі:
5
Прозорість умов позики:
4
Умови пролонгації:
4
Якість обслуговування:
5
Служба підтримки:
4

Доволi зручно.