Вiдгуки про MyCredit (Май Кредiт)

Сума
100-3000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
1-30
Рейтинг
4.5

Часто зустрічаються такі ситуації, коли людині терміново потрібні кошти. Ремонт вже добігає кінця, як раптом виявляється, що елементи обробки коштують дорожче, ніж планували … Або ви приходите в турфірму, а бажана путівка на острови подорожчала … Або дівчина проходить повз вітрини і бачить шубу своєї мрії … У подібних випадках до вас на допомогу прийде онлайн-сервіс Mycredit.

Чому клієнти вибирають My кредит?

 • Ви не будете довгостроково очікувати рішення банку про видачу кредиту. Май кредит відповідає потенційному клієнту протягом 10 хвилин.
 • Вам не потрібно їхати в офіс для підписання договору. Документ полягає віддалено за допомогою цифрового коду в смс.
 • Доступні 24 години на добу без вихідних і канікул. Заявки до розгляду приймаються цілодобово.
 • Мій кредит не нараховує комісії, страхові внески та інші додаткові платежі. Всі умови максимально «прозорі». Ви не побачите в договорі особливих умов, написаних дрібним шрифтом.
 • Відгуки про Mycredit на 99% позитивні. Вони вже мають 150 000 задоволених клієнтів і з кожним днем ​​їх кількість збільшується.
 • Зрозумілий, простий і зручний інтерфейс сайту Mycredit.ua легко дозволить ознайомитися з умовами позик, розрахунком по ним та іншою корисною інформацією.

Подаємо заявку на позику в Mycredit

mycredit сайт

Немає нічого складного в подачі заявки на Mycredit.ua. Потрібно просто дотримуватися певного алгоритму дій:

 1. Визначте необхідну суму і термін, за який розраховуєте повернути позикові кошти компанії Mу кредит. Для цього в користування надається онлайн-калькулятор, розміщений на першій сторінці сайту. Введіть у відповідні поля потрібні цифри і натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. На другому етапі потрібно підтвердити контактний телефон, після чого прийде смс-повідомлення з кодом підтвердження номера. Цифри ви введете в відповідне поле на екрані.
 3. Налаштовуємо вхід в особистий кабінет. Логіном для входу буде телефон, який вказаний при реєстрації. Пароль потрібно буде придумати. Додатково потрібно вказати електронну адресу.
 4. Заповнюємо поля анкети на отримання позики. Тут потрібно вказати паспортні дані, ІПН, адреса проживання, сімейний стан та ін.
 5. Тепер до анкети потрібно прив’язати банківську карту. Пластик повинен бути чинним і оформлений на особа, яка подає кредитну заявку.
 6. Після перевірки банком карти, в разі позитивного рішення по кредиту, позичальник отримує смс, після якого потрібно зайти в особистий кабінет сайту та підтвердити отримання грошових коштів кнопкою «Я згоден».

Хто і де може скористатися послугою Mycredit?

Май кредит достоинства

Отримати позикові кошти може будь-який повнолітній громадянин України, який має паспорт, ідентифікаційний код і банківську карту. Mycredit видає позики в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові та інших містах країни.

Як погашати кредит Mycredit?

Якщо ви берете кошти в борг у фінансовій організації, то за замовчуванням погоджуєтеся з тим фактом, що доведеться віддавати позикову суму з урахуванням нарахованих відсотків. Прострочення по кредиту збільшить суму боргу.

Виплачувати гроші цілком або частинами можна трьома способами:

 1. Онлайн-спосіб. Можна здійснювати оплату кредиту через особистий кабінет за допомогою діючої банківської карти.
 2. За допомогою терміналу. Тут вам знадобляться платіжні пристрої Приватбанку або Easy Pay.
 3. Через банківську касу. Здійснюючи оплату таким способом, потрібно враховувати комісію банку, яку організація візьме за переказ коштів.

Сервіс mycredit вважається одним з кращих, тому що:

 • Відгуки про компанію повідомляють, що з 5 заявок по 4 приймається позитивне рішення про видачу грошової позики.
 • У переліку необхідних документів тільки паспорт і код.
 • Постійні клієнти отримують знижки і акційні пропозиції.
 • У списку різновидів позичок присутні більше десятка позик. Студентський кредит, Гроші до зарплати, Кредит вихідного дня, займ для пенсіонерів та інші цікаві і вигідні пропозиції.
 • За вигідними акціями можна стежити в facebook.
 • Присутній online chat.
Вiдгуки про MyCredit (Май Кредiт) відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки:

Анна 22.11.2018
Простота отримання:
4
Швидкість видачі:
4
Прозорість умов позики:
5
Умови пролонгації:
4
Якість обслуговування:
5
Служба підтримки:
5

Брала займ здесь один раз, надеюсь больше не придется. Нареканий вроде нет. Я выплатила все вовремя

Неплохо