Вiдгуки про Швидко Грошi (Shv.Groshi)

Сума
400-5000 грн
Переплата
600 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
7-14
Рейтинг
4.5

Якщо людині терміново потрібні гроші, вона може звернутися в компанію «Спожівчій Центр», яка в рамках сервісу Швидко Гроші, надасть нужденному грошову позику в необхідному розмірі. Сервіс Швидко Гроші онлайн присутній вже сім років на фінансовому ринку. За цей порівняно невеликий термін велика кількість людей отримала моментальні кредити. Компанія гарантує обробку заявки протягом максимум 20 хвилин.

Інформація про Швидко Грошi
Офіційний сайт sgroshi.com.ua
Адреса м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А.
Телефон 0800 50 10 20
Ліцензія №78; Свидетельство-НКДРРФП
Умови 1-го позики Ставка: 2%; сума: 400-5000 грн; переплата: 600 грн з 1000 грн за 30 днів
Умови повторного позики Ставка: 2%; сума: 400-5000 грн; переплата: 600 грн з 1000 грн за 30 днів

Отримати займ

На яких умовах можна отримати кредит в Швидко гроші?

Умови отримання позики в даній компанії досить прості. Сума, яку можна взяти варіюється від 400 до 5000 грн. Термін позики від 7 до 14 днів. Це досить типові умови для мікрокредітних організацій в Україні.

Процентна ставка

Кредитування в даній МФО здійснюється за ставкою 2%. Причому за такою ставкою видається як перший, так і повторний займ.

Отримати займ

Приблизний прорахунок переплати

Давайте уявимо, що ви позичаєте в Швидких грошах 1000 гривень на термін в 14 днів. З урахуванням ставки в 2% денна переплата становить 20 грн. А переплата за весь термін використання позики складе 280 гривень. Такі умови отримання кредиту можна вважати доступними.

Хто може отримати позику в Швидко гроші?

Дане МФО дає гроші в борг на дуже демократичних умовах. Вам не доведеться надавати довідки про доходи або документи про офіційне працевлаштування.

Оформити позику в компанії «Спожівчій Центр» зможуть і студенти, і пенсіонери (але не старше 60 років), і матері в декреті.

Швидко гроші пропонує спрощену систему отримання кредиту. Щоб пройти її, потрібно мати наступне:

 1. Паспорт громадянина України та проживати на території даної країни;
 2. Ідентифікаційний номер;
 3. Активну банківську карту будь-якого банку України;
 4. Email;
 5. Телефонний номер;
 6. Доступ в інтернет (якщо ви хочете брати онлайн кредит).

При оформленні заявки на отримання позики вам все ж доведеться підтвердити свій дохід. Але для цього достатньо всього лише надати номер телефону вашого колеги. Представник компанії Швидко грошi зв’яжеться з ним і в невеликій бесіді підтвердить рівень ваших доходів.

Отримати займ

Сертифікати, нагороди і ліцензії

Швидко Гроши Свидоцтво

Підтвердженням надійності будь-якої організації є нормативні документи, якими вона володіє. Також позитивно на репутації компанії відображається отримання різноманітних нагород і сертифікатів.

На сайті компанії Shv.groshi можна знайти свідчення про реєстрацію фінансової установи. Крім цього є фінансові аудити за кілька останніх років.

Алгоритм отримання онлайн кредиту в компанії SGroshi

За останні роки багато українців оцінили зручність мікрокредитування. Короткострокові позики – це простий фінансовий інструмент, який допомагає вирішити грошові проблеми швидко і з найменшими зусиллями.

Українські МФО намагаються робити власні сайти простими і інтуїтивно зрозумілими, щоб будь-який користувач зміг запросто взяти гроші в борг онлайн.

Проте, для багатьох людей отримання мікрокредиту в інтернеті все ще залишається непростим завданням. Саме для таких українців ми і написали наступне керівництво.

Для того, щоб оформити онлайн кредит в Швидко гроші, потрібно зробити наступне:

 • Вибір суми і терміну. Для початку вам потрібно зайти на головну сторінку сайту компанії і в кредитному калькуляторі вибрати суму, яку ви хочете отримати, і період, на який ви хочете її позичити. Потім варто натиснути кнопку «Далі»

Швидко Гроши Сайт

 • Заповнення форми. Перед вами повинна з’явитися форма для введення вашого імені і номера телефону. Після додавання цих даних вам прийде повідомлення на телефон з кодом підтвердження. Введіть його у відповідне поле і натисніть кнопку «Далі».

Швидко гроши форма

 • Внесення особистих даних. Перед вами з’явиться форма, в яку потрібно додати особисті дані: ПІБ, дату народження, паспортні дані та номер ідентифікаційного коду. Після їх внесення вам варто ознайомитися з умовами угоди, поставити галочку, що підтверджує, що ви згодні з цими умовами, і натиснути кнопку «Далі».
 • Дані про місце роботи. Наступна форма присвячена місцю роботи. Потрібно додати дані про назву компанії, вашої посади, місячний дохід і т.д. Також потрібно залишити номер телефону людини, яка зможе підтвердити дану інформацію. Це може бути ваш знайомий або родич.
 • Банківська картка. Вкажіть номер і термін дії вашої картки. Нагадаємо, що карта повинна бути активною.
 • Дані про місце проживання. Додайте адресу вашої прописки і фактичного проживання. Якщо це один і той же адрес, то поставте галочку у відповідному полі. Тисніть кнопку «Відправити дані».
 • Підтвердження інформації. Після цього вам варто чекати телефонного дзвінка від представника компанії швидких грошів. У розмові він уточнить всі введені вами дані. Також він може зв’язатися з людиною, контакти якої ви вказали, для підтвердження внесеної інформації.

Отримати займ

Кому і чому можуть відмовити?

При оформленні позики в МФО ймовірність отримання грошi набагато вище, ніж при оформленні кредиту в банківській установі. За статистикою, приблизно 90% позичальників отримують гроші і тільки 10% людей отримують відмову. Причому останні можуть спробувати отримати гроші в борг через якийсь час.

Отримати відмову в мікрокредітних організаціях можна з наступних причин:

 1. Помилка у внесених даних. Неважливо, спеціально або ненавмисно була допущена помилка в даних – вона може спричинити відмову у видачі коштів.
 2. Термін дії банківської карти. Врахуйте, що позики видаються тільки на активні карти. Якщо термін дії карти вийшов, отримати гроші на неї не вийде. Також при додаванні карти в особистий кабінет, переконайтеся, що на рахунку є хоча б пара гривень. Вони можуть знадобитися для верифікації карти (система може списати одну гривню, а після верифікації карти поверне її на рахунок).
 3. Повнота доданої інформації. Рішення про видачу позики приймає не жива людина, а IT система. Дане рішення вона приймає на основі всіх внесених вами даних. Тому варто заповнити всі поля і навіть ті, які не позначені значком «Обов’язково».
 4. Наявність заборгованостей по кредитах. Якщо ви ще не погасили раніше взяті кредити, то є ймовірність отримати відмову. Крім того, якщо ви брали кредит раніше і вже повернули його, ваша кредитна історія могла ще не оновитися. Тому перед подачею заявки на нову позику радимо вам перевірити свою кредитну історію на сайті кредитного бюро.

Що таке промокод?

Промокод дозволить вам отримати більш вигідні умови позики. Скористатися ним можуть постійні клієнти компанії SGroshi. Ми радимо вам підписатися на соціальні мережі компанії або email розсилку. Це дозволить вам відслідковувати наявність промокоду.

Отримати займ

Як повернути гроші в Швидко грошi онлайн?

У клієнтів компанії можуть з’явитися закономірне питання: «Як можна повернути гроші в Shv Groshi»? В принципі зробити це також легко, як і взяти позику. Існує кілька способів повернення боргу. Ви можете вибрати один з потрібних вам способів:

 • Повернення в особистому кабінеті. Це найпростіший спосіб. Потрібно просто зайти в ваш особистий кабінет на сайті компанії Швидко гроші і сплатити позику зі своєї банківської картки.
 • Повернення в відділенні Швидко Грошi. На території України є більш 200 відділень компаній. Ви можете повернути позику в будь-якому з них.
 • Повернення за допомогою терміналу самообслуговування. Знайдіть термінал, в якому присутня можливість повернення грошей в Швидко гроші і сплатiть борг через нього.
 • Оплата через відділення банку. Здійснити повернення боргу можна в будь-якому банку України. Ми радимо вам в обов’язковому порядку вказати ваші особисті дані при оплаті позики, щоб співробітники компанії Sgroshi зрозуміли, що оплачений саме ваш кредит.

Що загрожує в разі прострочення?

Ситуації бувають різні і в деяких випадках позичальник не зможе повернути кредит вчасно. Що робити в таких випадках?

Ми настійно рекомендуємо звертатися в компанію – вони допоможуть вирішити дану проблему. Якщо ж нічого не зробити, то після закінчення терміну займу процентна ставка буде збільшена і заборгованість буде зростати.

Також Швидко гроші має право передавати свої борги колекторським організаціям, які будуть намагатися виходити на контакт з боржником різними способами.

Кращий варіант вирішення прострочення – це пролонгація позики.

Що таке пролонгація?

Пролонгація допомагає продовжити термін позики зі збереженням первісної процентної ставки. Іншими словами, у вас буде більше часу на повернення боргу і при цьому збережуться більш вигідні умови позики. Також немає ризику, що ваш борг буде переданий колекторам.

Отримати займ

Переваги і недоліки

До переваг компанії можна віднести:

 • Спрощену систему видачі позики
 • Зручність отримання грошей (і онлайн в тому числі)
 • Можливість пролонгації позики

Недоліками роботи з Швидко Гроші можна назвати:

 • Короткий термін видачі позики
 • Невеликі суми позик
 • Збільшення процентної ставки в разі прострочення

Відгуки про Швидко Гроші

Ви зможете знайти масу відгуків про компанію онлайн. Але варто пам’ятати, що при виконанні всіх умов позики проблем виникнути не повинно. Найчастіше негативний досвід робіт з компанією залишається у тих людей, які вчасно не повертають кредит.

Також ви можете ознайомитися з відгуками про дану МФО від наших користувачів.

Контакти

Зв’язатися з компанією можна:

 • По телефону 0800 50 10 20
 • У центральному офісі за адресою м.Київ, вул. Саксаганського, 133-А.
 • У будь-якому з 200 відділень по всій Україні
 • У Facebook

Отримати займ

Вiдгуки про Швидко Грошi (Shv.Groshi) відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки:

Толик 23.11.2018
Простота отримання:
4
Швидкість видачі:
4
Прозорість умов позики:
5
Умови пролонгації:
4
Якість обслуговування:
5
Служба підтримки:
5

Пару раз кредитовался в Швидко гроши и вовремя одавал. Поэтому все гладенько. Одобрение получал быстро.

Быстро и удобно
Девочка, которая со мной работала, была не очень приветливой