USD НБУ
29.59
EUR НБУ
32.79

Твоя Позика

Последнее обновление: 22/05/2021

Твоя Позика є організацією, яка надає кредит на картку за 10 хвилин. Сервіс доступний для всіх бажаючих. Надавши мінімум документів, ви отримаєте необхідну суму. Будь-який з клієнтів МФО можна отримати швидку позику на картку в Твоя Позика на будь-яку потребу, без відмов.

Тільки паспорт і код
Сума
150 000 грн
Термін
До 168 днів
Ставка
0,80%
Схвалення
15 хв
Отримання

Умови

Твоя Позика відгуки та умови кредиту
Умови кредитів в Твоя Позика дуже вигідні, клієнтам надається сума 5 000-100 000 грн на картку, час на який ви можете отримати гроші регулюєте самі, суму повинні повернути через 8 або 16 тижнів. Частоту виплат теж можна самому регулювати, позичальники можуть внести оплату раз протягом тижня або раз в півмісяця. Відсоткова ставка залежить від суми і часу, на який беруть кредит, наприклад, під час оформлення кредиту на суми 20 тисяч грн, на 8 тижнів, позичальникові необхідно оплачувати приблизно 3 450 грн на кожного тижня, а вся сума складе близько 7 600 грн.

Документи для подачі

А тепер розглянемо, що потрібно для оформлення вигідного невеликого кредиту готівкою на власну карту банку: швидко і в онлайн режимі? Такі послуги надаються лише для повнолітніх громадян України. Для оформлення кредиту онлайн в Твоя Позика потрібні лише два документів:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код з податкових інспекцій.

Безумовно для подачі заяви, необхідно мати ПК з інтернет-доступом. Для оформлення кредиту в онлайн режимі, нудно заповнювати контактну форму. Важливе значення має, щоб позичальник грамотно вказав всі дані про себе, без вигаданої інформації. У заявці зазначається потрібна сума і час погашення. Працівником МФО заявка розглядається за все за 15 хв. Схвалюють більшу частину заявок. Засоби відправляються на банківську картку кредитору.

Як отримати кредит?

Як отримати кредит Твоя Позика
На порталі МФО Твоя Позика пропонується швидка і зручна реєстрація та оформлення кредиту. Для цього просто:

 1. На сайті фірми підбираємо необхідну суму і час, на який вона стала в нагоді, підрахувати процентну ставку в онлайн-калькуляторах.
 2. Пройти реєстраційний процес у власному акаунті, заповнюємо заявку, вказуємо ПІБ, номер сотвоого, адреса електронної пошти, паспортну інформацію, прив’язуємо банківську картку до власного аккаунту і подає онлайн-заявку для розгляду.
 3. Дочекатися рішення МФО і гроші надійдуть вам на картку.

Як можна погасити кредит?

На порталі МФО Твоя Позика особистий кабінет можна використовувати і для оплати заборгованості по кредиту, є погашення кредиту наступними способами:

 • За допомогою особистого кабінету. Якщо увійти в особистий аккаунт, просто вибираємо прив’язану картку і перераховуємо по ній необхідні кошти для сплачення.
 • На сайті компанії. Просто робимо на портал вхід в МФО і вводимо код платника податків із сумою оплати і перераховуємо гроші.

Позичальник можна сам підібрати зручний для себе спосіб, до того ж подібна оплата дає можливість не йти в офіс компанії, оплачувати в будь-якому зручному місці в онлайн-режимі.

Переваги Твоя Позика

Переваги МФО Твоя Позика
Умови кредитів в МФО Твоя Позика лояльні, будь-який позичальник може звернутися в компанію, і може отримати наступні переваги:

 • Всього два документа. Від позичальників не потрібно збирати численні документи і довідки, просто основне.
 • Швидке оформлення. Кредит ви можете отримати всього за 15 хвилин без затримки і довгого очікування, клієнтам не потрібно буде довгий час чекати рішення.
 • Комфорт. Подавати заявку на кредит ви можете в онлайн-режимі, позичальники не потрібно вирушати в офіс компанії і простоювати в чергах.
 • Надійність. Клієнти можуть бути впевненими за збереження і надійний захист персональної інформації.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 3,50 из 5)
Loading...
Автор: berycash
Твоя Позика відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки:

Ваша оценка:

  Нужен кредит, но не понравились отзывы о компании ?
  Рассмотрите предложения этих компаний

  Сума:
  500 - 20 000 грн
  Ставка:
  0,01%
  На термін:
  1-30 днів
  Спосіб отримання:
  Отримати позику
  Сума:
  100 - 30 000 грн
  Ставка:
  0,01%
  На термін:
  1 - 126 днів
  Спосіб отримання:
  Отримати позику
  Сума:
  100 - 15 000 грн
  Ставка:
  0,01%
  На термін:
  1-30 днів
  Спосіб отримання:
  Отримати позику
  Ccloan кредит - лого
  Вам одобрено 7 000 ₴ под 0%!
  Нажмите сюда, чтобы получить кредит без справок и проверок.
  Получить кредит под 0%