Відгуки про Ваша Готівочка

Сума
200–7000 грн
Переплата
1 грн за 1000 грн на 10 днiв
На термін
1 - 16 днiв
Рейтинг

Ваша готівочка – це мікрокредітной фінансова організація, зареєстрована в Україні в 2012 році в місті Миколаєві. За час роботи були відкриті філії в Запоріжжі та Дніпропетровську. Компанія займається видачею мікрокредитів. Це спеціальний вид позик, для яких характерний короткий термін використання коштів і невеликі суми. Відсотки на такі кредити нараховуються за кожен день використання.

Інформація про Ваша Готівочка
Офіційний сайт Vashagotivochka.ua
Адреса 57214, Миколаївська обл., Вітовський район, село Мішково-Погорілове, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 29
Телефон 0 800 500 660
Email zayavka@limefin.com
Юридична назва ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “Лайм Мані”
Ліцензія № 907
Умови 1-го позики Ставка: 0,01%; сума: 200-7000; переплата: 1 грн за 1000 грн на 10 днів

Вимоги до клієнтів в Ваша готівочка

Ваша готівочка не виставляє серйозних вимог, взяти в борг може будь-який громадянин країни. За статистикою відмови отримують тільки 2% звернулися. Щоб не потрапити в цей список, рекомендуємо:

  • Мати паспорт і ідентифікаційний код, а для пенсіонерів – пенсійне посвідчення.
  • Оформляти позику тільки на своє ім’я.
  • Вносити виключно правдиві дані.
  • Мати телефон для введення смс-коду.
  • Бути дієздатним громадянином України.
  • Мати повні вісімнадцять років на момент подачі запиту.

Якщо ви передбачте ці вимоги, то зможете істотно знизити ймовірність негативного рішення.

Оформити кредит можна онлайн. Для цього на сайті vasha gotivochka працює цілодобова підтримка. Для початку необхідно створити обліковий запис на сайті кредитора, а потім подати заявку. Заявка розглядається автоматичною системою, а відповідь приходить через 15 хвилин. Потім поштою прийде договір, який необхідно підписати за допомогою пароля з смс. Залишається отримати гроші на рахунок або готівкою.

Умови співпраці

Згідно з умовами співпраці, МФО Ваша готівочка, пропонує клієнтам взяти будь-яку суму до 7 тис. Грн. на термін до 16 днів. Причому щоденні відсотки будуть рости разом зі збільшенням інших параметрів. Стежити за терміном і кількістю нарахованих відсотків можна з особистого кабінету на сайті МФО.

Оформити перший кредит можна без відсотків. Віддавати доведеться тільки суму позики.

Позичальник може користуватися кредитом нескінченно, якщо кожні 16 днів буде оплачувати суму за це використання.

Відгуки Ваша готівочка отримує переважно хороші. Клієнти в більшості задоволені умовами виплат, а процентні ставки їх влаштовують.

Приблизний розрахунок кредиту

Оскільки відсотки для кожного кредит індивідуальні, давайте припустимо, що ми беремо 1000 грн під 2% щоденних нарахувань, на 10 днів. Виходить, що 1000 грн. ми множимо на 0,02 і множимо на 10 днів. Отримуємо 200 грн. Це і є розмір переплати. Всього потрібно буде повернути 1200 грн.

Якщо для вас це складно, то на головній сторінці кредитора є комфортний калькулятор, який автоматично розрахує і покаже суми до виплати.

Чому гасити борг потрібно без прострочень

При оформленні позичальник самостійно вибирає термін дії кредиту. Якщо трапляються обставини через які клієнт не може вчасно повернути кошти, то МФО може запропонувати пролонгацію. Це опція, що дозволяє перенести оплату на більш пізній термін. Відсотки не будуть нараховуватися, але послуга платна.

Якщо позичальник не йде на контакт або відмовляється платити, компанія встановлює пеню в розмірі 2,5 відсотка в день на суму заборгованості. А також нарахування штрафу в 100 грн. один раз за 15 днів прострочення.
Останній захід – це розгляд у судовому порядку і можлива передача боргу третім особам або, кажучи простіше, колекторам.

Взяти мікрокредит у МФО Ваша готівочка можна, не виходячи з дому, або заглянути в офіси у великих містах України. Одеса і Харків – це пріоритетні напрямки.

Відгуки про Ваша Готівочка відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки: