Гроші до Зарплати

Сервіс Berycash.com.ua створений для вашої зручності і працює виключно в інтересах позичальників. Ми відбираємо для вас найбільш вигідні кредитні пропозиції від надійних мікрофінансових організацій України. Перелік кредитних компаній і умови видачі позик постійно оновлюються, завдяки чому ви отримуєте виключно актуальну інформацію.

Рекомендуємо подати максимальну кількість заявок. Це допоможе збільшити ваші шанси на 100% -е отримання кредиту.

Сума
200–7000 грн
Переплата
1 грн за 1000 грн на 10 днiв
На термін
1 - 16 днiв
Рейтинг
Сума
500 - 5000 грн
Переплата
450 грн за 1000 грн на 30 дней
На термін
7, 14, 21, 30
Рейтинг
Сума
800-3000
Переплата
0 грн за 30 дней 
На термін
5-30
Рейтинг
Сума
500-7000
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
1-30
Рейтинг
Сума
100 - 3000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
5 - 30 дней
Рейтинг
Сума
50-4000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
1-30
Рейтинг
4.5
Сума
300-5000 грн
Переплата
0 грн за 30 дней
На термін
7, 14, 30
Рейтинг
4.7
Сума
400-5000 грн
Переплата
600 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
7-14
Рейтинг
4.5
Сума
500 - 3500 грн
Переплата
270 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
3-30
Рейтинг
4.8
Сума
100-3000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
1-30
Рейтинг
4.5

* Вказана процентна ставка для нових клієнтів при першій видачі кредиту

Сьогодні не потрібно звертатися до знайомих, щоб взяти гроші в борг до получки. Наш ресурс Berycash.com.ua полегшить для вас терміновий пошук додаткових фінансів. Ми підібрали для вас надійних кредиторів, у яких ви зможете отримати позику в будь-який час доби, маючи у своєму розпорядженні лише паспорт, ІПН і доступ в Інтернет.

Як ми оцінюємо МФО?

як ми оцiнюэм мфо

Більше подробиць про наш алгоритм оцінки можна дізнатися з відео:

Де швидко взяти позику до зарплати?

Сьогодні оформлення швидких кредитів на короткий термін користується підвищеним попитом у населення України. На наданнi цієї послуги спеціалізуються мікрофінансові організації – небанківські фінансові установи, які займаються кредитуванням фізичних осіб відповідно до чинного законодавства країни. Такі компанії видають гроші до зарплати на термін не більше місяця, а сума кредиту, оформленого в МФО, як правило, становить не більше 5-7 тис. грн.

Ознайомитися з переліком організацій, які надають короткострокові фінансові позики онлайн, а також дізнатися про умови кредитування ви можете на нашому сайті Berycash.com.ua. Наш сервіс допоможе вам отримати грошову допомогу від надійних кредиторів і швидко вирішити будь-які несподівані проблеми, не виходячи з дому.

Кому МФО видають позики до зарплати?

Отримати гроші до зарплати в Києві і будь-яких інших населених пунктах України можуть всі жителі, які відповідають таким простим вимогам:

 • досягнення повнолітнього віку (деякі МФО можуть підвищувати поріг кредитування громадян з 18 до 22-24 років);
 • наявність українського громадянства;
 • офіційна прописка на території української держави (тимчасово не кредитуються жителі Криму, Донецької та Луганської областей).

МФО висувають мінімальні вимоги до позичальників, завдяки чому співпраця з такими компаніями є прекрасним варіантом для тих, хто з яких-небудь причин не може звернутися в банк для отримання споживчого кредиту.

Перелік документів для оформлення позики до зарплати

Ще одна безумовна перевага МФО – це мінімальні вимоги до документального підтвердження особистості і платоспроможності клієнтів. Оформити гроші до зарплати на карту може кожен, хто має в своєму розпорядженні гаджет з доступом в Інтернет, а також:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний податковий номер (ІПН);
 • іменну банківську картку будь-якого банку України платіжних систем VISA або MasterCard.

Для отримання швидкої позики також знадобиться діючий номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

У переліку необхідних документів відсутні довідки з місця роботи, підтвердження офіційного доходу і багато інших бланки. Завдяки цьому, процедура оформлення позики до зарплати займає мінімальну кількість часу, а отримати терміново кошти можуть навіть неофіційно працюючі особи, студенти або пенсіонери.

Як оформити кредит до зарплати? Покрокова інструкція

Клієнти МФО можуть самостійно переконатися в тому, що відсоток позитивних рішень про видачу позик у таких компаніях вкрай високий, а безпосередньо процедура оформлення позики – проста і швидка. Щоб отримати гроші до зарплати онлайн, позичальникові необхідно виконати такі прості кроки:

 1. Використовуючи ресурс Berycash.com.ua, вивчити рейтинг МФО та відгуки про компанії, а також суми і терміни повернення швидких позик. На основі актуальної інформації вибрати найбільш надійного кредитора з максимально вигідними умовами кредитування. Натиснути на кнопку «Отримати позику», яка знаходиться поруч з обраною фінансовою компанією.
 2. На офіційному сайті кредитора, куди користувач буде перенаправлений після активації кнопки «Отримати позику», скористатися кредитним калькулятором для визначення розміру відсотків в залежності від суми позики і періоду її повернення.
 3. Пройти процедуру реєстрації особистого кабінету на сайті організації. Реєстраційний процес займає не більше 5-10 хвилин і передбачає внесення достовірних даних про позичальника, надання даних паспорта та ІПН (в деяких випадках потрібно прикріплення скана документів), а також верифікацію банківської картки.
 4. Оформити заявку на отримання позикових коштів і чекати відповіді від організації. Рішення про видачу позики приймає автоматизована скорингова система протягом 10-20 хвилин. У разі позитивного результату, позичальник миттєво отримає грошовий переказ на банківську картку.

Переваги і недоліки співпраці з МФО

Вибравши з допомогою нашого сервісу сумлінну МФО, ви зможете скористатися всіма перевагами, які має даний тип кредиторів, а саме:

 • Можливість оформити онлайн кредит до зарплати в Києві і будь-якому іншому населеному пункті країни, незалежно від того, чи є представництво організації в цьому місті. Не потрібно навіть виходити з дому – в будь-який час доби, скориставшись гаджетом, ви можете оформити позику на офіційному сайті організації.
 • Необхідність надання мінімального переліку документації. Маючи лише паспорт та ІПН, ви зможете швидко отримати потрібну суму грошей без довідки про доходи, застави або поручителів.
 • Висока швидкість оформлення позики. У МФО перевірка інформації про позичальників відбувається автоматично, завдяки чому через всього лише 15 хвилин ви отримаєте термінові гроші на картку.
 • Лояльні вимоги до клієнтів. Одне з найважливіших переваг, завдяки якому отримати швидкий позику в МФО можуть різні категорії населення навіть при поганою кредитною історії або офіційної неплатоспроможності.
 • Проста система погашення кредитів. Ви зможете повернути борг за допомогою готівки каналів (термінали самообслуговування і банківські каси) або безготівкових платежів (в особистому кабінеті, за допомогою онлайн-банкінгу або мобільних сервісів).

Недолік МФО полягає в тому, що такі компанії працюють на основі виключно короткострокового кредитування. Грошi до зарплати необхідно повернути протягом місяця, в іншому випадку всі переваги співпраці з такими кредиторами втрачають свій сенс, тому що відбувається нарахування надмірно високих процентних платежів.