Мiкрокредит на Карту

Сервіс Berycash.com.ua створений для вашої зручності і працює виключно в інтересах позичальників. Ми відбираємо для вас найбільш вигідні кредитні пропозиції від надійних мікрофінансових організацій України. Перелік кредитних компаній і умови видачі позик постійно оновлюються, завдяки чому ви отримуєте виключно актуальну інформацію.

Рекомендуємо подати максимальну кількість заявок. Це допоможе збільшити ваші шанси на 100% -е отримання кредиту.

Сума
200–7000 грн
Переплата
1 грн за 1000 грн на 10 днiв
На термін
1 - 16 днiв
Рейтинг
Сума
500 - 5000 грн
Переплата
450 грн за 1000 грн на 30 дней
На термін
7, 14, 21, 30
Рейтинг
Сума
800-3000
Переплата
0 грн за 30 дней 
На термін
5-30
Рейтинг
Сума
500-7000
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
1-30
Рейтинг
Сума
100 - 3000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
5 - 30 дней
Рейтинг
Сума
50-4000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
1-30
Рейтинг
4.5
Сума
300-5000 грн
Переплата
0 грн за 30 дней
На термін
7, 14, 30
Рейтинг
4.7
Сума
400-5000 грн
Переплата
600 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
7-14
Рейтинг
4.5
Сума
500 - 3500 грн
Переплата
270 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
3-30
Рейтинг
4.8
Сума
100-3000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
1-30
Рейтинг
4.5

* Вказана процентна ставка для нових клієнтів при першій видачі кредиту

Наш ресурс Berycash.com.ua допоможе вам не розгубитися в різноманітті мікрофінансових організацій і вибрати найбільш надійнi установи, щоб оформити термінову позику максимально вигідно.

Мікрокредит – це особливий вид кредитування, при якому незначна сума коштів видається під відсоток на короткий період часу. Як правило, розмір мікрозайма не перевищує 7-10 тис. грн., а термін повернення боргу становить близько 30 календарних днів.

Як вибрати надійну МФО для оформлення мікрокредиту в Україні?

Щоб уникнути неприємностей у співпраці з недобросовісними кредиторами, необхідно зважено і серйозно підходити до вибору МФО. Вивчаючи огляди та відгуки про кредитнi організації на нашому сайті, зверніть увагу на такі характеристики компаній:

 • Наявність на офіційному сайті в публічному доступі документації щодо діяльності МФО, а також контактних телефонів, адрес офісів і відділень. Доцільно зупинити вибір на організаціях, у якіх є представництва на території вашого населеного пункту.
 • Рейтинг компанії і затребуваність її послуг. Надійні кредитори мають у своєму розпорядженні стабільну кількість клієнтів, приріст яких постійно збільшується. Позичальники воліють повторно звертатися виключно до перевірених і сумлінних МФО, з якими комфортно співпрацювати.
 • Робота онлайн-консультантів, служби підтримки клієнтів і контакт-центру. Серйозні фінансові організації мають у своєму розпорядженні усі необхіднi канали співпраці з клієнтами, а також дбають про те, щоб кожен користувач отримав необхідну консультацію або допомогу. Зв’язок з представниками МФО повинен бути доступен в будь-який час.
 • Прозора схема видачі мікрокредитів на карту в Україні, зрозуміла система нарахування відсотків і повернення заборгованості. При оформленні позики необхідно уважно читати умови договору, вивчити наявність пунктів про штрафи, а також переконатися в тому, що процентна ставка фіксована і не може змінюватися протягом кредитного періоду.

Хто може оформити мікрокредит онлайн?

Мікропозики надаються в найкоротші терміни широкому колу позичальників. На відміну від банків, МФО висувають мінімальні вимоги до клієнтів. Отримати гроші в борг онлайн можуть фізичні особи, які:

 1. Досягли повноліття;
 2. Мають громадянство України;
 3. Проживають на території країни (крім Криму, Донецької та Луганської областей, що тимчасово не обслуговуються кредитними організаціями).

манивео условия

Які документи потрібно надати МФО, щоб оформити мікрокредит?

Щоб отримати мікрокредит на карту в Україні, не потрібно витрачати час і сили на збір документів. МФО не вимагають внесення застави або надання поручителів. Більш того, не обов’язково підтверджувати наявність доходу, завдяки чому оформити таку позику можуть люди без офіційного працевлаштування, домогосподарки і пенсіонери.

Все, що вам знадобиться при оформленні позики онлайн – це:

 • паспорт громадянина України;
 • номер платника податків (ІПН);
 • карта платіжних систем VISA або MasterCard будь-якого українського банку;
 • діючий мобільний номер і адресу електронної пошти (необхідні для підтвердження дій в особистому кабінеті позичальника).

Покрокова процедура оформлення мікрокредиту

Мікрокредити онлайн в Україні оформляються за такою простою схемою:

 1. Вивчення умов надання позик і підбір надійної МФО на сайті Berycash.com.ua. Актуальна інформація допоможе вам зробити вибір на користь надійного кредитора і визначитися з максимально вигідними параметрами позики. Підібравши організацію, слід активувати кнопку «Отримати позику», яку можна побачити поруч з назвою установи.
 2. На сайті кредитора визначитися з бажаною сумою позики. Як правило, онлайн калькулятори дозволяють відразу правильно розрахувати термін повернення боргу і загальну вартість позики, виходячи з розміру кредиту.
 3. Зареєструвати особистий кабінет на сайті кредитора. Процедура реєстрації та верифікації аккаунта вкрай проста. Досить внести достовірні відомості про позичальника (в деяких випадках потрібно прикріпити фото паспорта та ІПН) і заповнити дані про банківську карту.
 4. Оформити заявку на отримання мікропозики. Ви отримаєте рішення про видачу грошей протягом 5-15 хвилин. Як правило, перевірка даних про позичальника проходить в автоматизованому режимі. В окремих випадках вам може передзвонити менеджер для уточнення деталей.
 5. Отримати гроші на картку. Кошти перераховуються миттєво після прийняття позитивного рішення про видачу позики.

Способи повернення заборгованості

Мікрокредит в Україні просто не тільки отримати, але і повернути. МФО забезпечують наявність зручних каналів внесення коштів, завдяки чому клієнти можуть погашати борг за допомогою:

 • особистого кабінету на сайті МФО;
 • платежів в інтернет-банкінгу (наприклад, Ощад 24/7, Приват24 і ін.);
 • терміналів самообслуговування;
 • каси в будь-якому банку;
 • сервісу «Мобільні гроші» мобільного оператора Київстар.

Що робити, якщо не виходить повернути мікрокредит?

Прострочення платежу за позикою і неповернення боргу в зазначені в договорі терміни тягне за собою нарахування великих грошових штрафів і збільшення процентних нарахувань. Якщо у вас виникли непередбачені труднощі і ви розумієте, що не зможете вчасно внести платіж, необхідно зателефонувати в службу підтримки і повідомити МФО про ситуації, що склалася. Представники компанії розглянуть вашу ситуацію і запропонують один з варіантів подальших дій:

 • надання декількох додаткових днів, протягом яких позичальник зможе погасити заборгованість без нарахування штрафів і пені;
 • оформлення відстрочки платежу або так званих «кредитних канікул», коли потрібне внесення тільки відсотків за використання позикових грошей, без основної суми боргу;
 • перекредитування актуальною заборгованості – оформлення нової позики, за допомогою якої буде погашений борг.

Переваги та недоліки мікрокредитів

Висока затребуваність мікропозик серед населення України пояснюється безумовними перевагами, які має дана фінансова послуга.

Переваги мікрокредитів:

 • мінімальні вимоги до позичальників;
 • проста процедура оформлення позики;
 • короткий перелік документів, які потрібні для оформлення мікрокредиту;
 • відсутність необхідності надавати довідку про доходи або заставу;
 • можливість швидко отримати необхідні гроші в будь-який час доби;
 • високий відсоток видачі коштів різним категоріям позичальників (наприклад, клієнтам з поганою кредитною історією або з активними кредитами в банках).

Недоліки мікрокредитів:

 • незначна сума грошей, яку може отримати позичальник;
 • вкрай обмежений період повернення коштів (як правило, не більше місяця);
 • високі процентні нарахування, які вимірюються не в річних, а в денних відсотках;
 • можливість зв’язати себе договором з недобросовісним кредитором.

Як ми складаємо рейтинг мікрокредітних компаній?

як ми оцiнюэм мфо

Більш детальна інформація про алгоритм оцінки МФО є в відео

Мікропозика – це швидка грошова допомога в непередбачених життєвих ситуаціях. Звертаючись в кредитну організацію для оформлення такої позики, необхідно бути впевненим у надійності МФО. Щоб уникнути непотрібних складнощів при поверненні боргу, уважно вивчайте інформацію на нашому порталі Berycash.com.ua і вибирайте для співпраці відповідну компанію з високим рейтингом і позитивними відгуками.