Мiкрокредити

Сума
50-4000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 дней
На термін
1-30
Рейтинг
4.5
Сума
300-5000 грн
Переплата
0 грн за 30 дней
На термін
7, 14, 30
Рейтинг
4.7
Сума
400-5000 грн
Переплата
600 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
7-14
Рейтинг
4.5
Сума
500 - 3500 грн
Переплата
270 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
3-30
Рейтинг
4.8
Сума
100-3000 грн
Переплата
3 грн с 1000 грн за 30 днiв
На термін
1-30
Рейтинг
4.5

Одним з найпопулярніших способів швидко і зручно отримати в користування кредитні кошти – це взяти мікро кредит. На сьогоднішній день існує величезна кількість мікрофінансових кредитних організацій, що пропонують подібну послугу, тому число клієнтів, яким вдалося виправити своє фінансове становище, стає дедалі більше.

Що таке мікрокредит?

микрокредит

Мікрокредит – це спеціальний фінансовий інструмент, що дозволяє отримати в позику невелику суму грошей в короткі терміни на невеликий період. Мікрокредітной організації знаходяться в умовах жорсткої конкуренції, тому максимально спрощують умови отримання позик.

Мікро-кредит – це також чудова можливість отримати фінансову підтримку для тих, хто не може оформити позику в банку або скористатися кредитною карткою, яку дуже часто пропонують на додаток до дебетової українські банки. Такі кредити видаються особам з поганою кредитною історією, з відсутністю офіційного працевлаштування, або можливості підтвердити розмір доходу.

Скористатися мікрокредітной продуктами можуть також пенсіонери та студенти. Також на користь таких позик йде оперативне оформлення – від 15 хвилин.

У будь-якому випадку, перед подачею заявки в певний сервіс, слід уважно вивчити всі умови кредитування і найдрібніші пункти договору. Також слід переконатися в сумлінності і перевіреному статус мікрофінансової організації. На нашому сервісі ми зібрали найвигідніші пропозиції по мікрокредитів в Україні.

Як взяти мікрокредит в Україні?

Для отримання мікрокредитів в Україні потрібно виконати не так вже й багато умов. Серед них – мінімальний пакет документів, який складається з паспорта громадянина України та коду платника податків. Обов’язковою умовою є досягнення вісімнадцятирічного віку, в інших випадках буде потрібно мінімальний вік клієнта 21 рік.

Більшість фінансових установ схвалюють кредити клієнтам, які мають постійну реєстрацію в регіоні обслуговування. Також позичальник повинен мати карту будь-якого українського банку, мобільний телефон і вільний вихід в Інтернет при онлайн-зверненнях.

Зазвичай все мікрокредити України доступні для відкриття в онлайн-режимі, і будь-хто може подати на нього заявку. Для цього буде потрібно заповнити невелику анкету і дочекатися рішення. Співробітник обраної організації зв’яжеться з клієнтом в найкоротші терміни і підтвердить відкриття мікрокредиту.

Які умови для взяття кредиту?

Для успішного використання кредитних продуктів слід уважно вивчити всі умови. На які критерії варто звернути увагу?

Більшість мікрокредітних організацій відповідають клієнтам практично миттєво і схвалюють угоду протягом декількох хвилин. Відсотки за користування кредитними кошти нараховуються щодня, а сам мікрокредит видається терміном не більше ніж на один місяць.

Позитивне співробітництво з обраної МФО дозволить з часом збільшити кредитний ліміт і отримати додаткові бонусні послуги.
Причинами для відмови отримання мікрокредиту може бути невідповідний вік клієнта, значні похибки в кредитній історії – активний кредит з численними простроченням, а також недостовірна інформація, зазначена в анкеті. Також відмова отримують всі особи, які не є громадянами України.