Політика конфіденційності

Последнее обновление: 25/05/2019

Одна з першочергових завдань ресурсу – збереження конфіденційності відвідувачів. Berycash.com.ua, в особі адміністрації, цим зверненням, повідомляє своїм користувачам про принципи роботи сайту щодо збереження особистих даних.

 • Berycash.com.ua займається виключно інформаційною діяльністю, будучи мовником в світі фінансових послуг. Ресурс не займається видачею коштів. Але збирає дані про компанії, які пропонують взяти мікрокредити.
  Адміністрація ресурсу стежить за дотриманням чинного законодавства України щодо захисту персональних даних відвідувачів ресурсу.
 • Угода з правилами користування сайту рівноцінно доступу до особистої інформації, яка може бути використана тільки в наступних випадках:
 1. ідентифікація при входженні в систему сайту;
 2. надання даних кредитним компаніям для розгляду заявок і видачі позики;
 3. дослідження в області маркетингу для поліпшення роботи сервісу, засновані на, дозволеному користувачами, знеособленому обсязі персональної інформації.
 • Під поняттям особистих (персональних) даних розуміється наступне:
 1. технічна інформація, яка надходить від відвідувачів за допомогою підключення до сайту. Це дані з cookie використовуваного браузера, інші відомості про браузер, інформація про домен вашого провайдера, адреса вузла в мережі;
 2. персональна інформація, яку користувач самостійно вводить під час заповнення заявки (ПІБ, адреса, телефон, банківські реквізити та інше). Ці дані відправляються в компанію-кредитор разом із заявкою;
 3. будь-яка інформація, що надається користувачем для правильної роботи на сайті.

Керівництво ресурсу забезпечує збереження даних користувачів потай від третіх осіб і спирається на існуючу етику професійного середовища. Berycash.com.ua оснащений усіма механізмами необхідними для втілення в життя максимального рівня захисту особистих даних відвідувачів.

Розкриття даних третім особам можливо в єдиному випадку. Якщо ресурс має потребу в інформації для обробки заявки клієнта на видачу позикових коштів. З обов’язковою умовою повної конфіденційності в подальшому.

Керівництву ресурсу забороняється змінювати умови представленої Політики конфіденційності. У разі будь-яких правок на сайті оновлюється дата редагування.

Автор: Дмитрий
Політика конфіденційності відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки:

  Ccloan кредит - лого
  Вам одобрено 7 000 ₴ под 0%!
  Нажмите сюда, чтобы получить кредит без справок и проверок.
  Получить кредит под 0%