USD НБУ
29.59
EUR НБУ
32.79

Угода Користувача

Последнее обновление: 20/05/2021

Berycash.com.ua – повністю інформаційний ресурс. Сайт не займається діяльністю, спрямованою на видачу кредитних позик користувачам ресурсу. Адміністрація форуму складає каталог пропозицій по видачі мікрокредитів від різних мікрокредітних фінансових організацій, які вже видають гроші в борг під відсотки. У зв’язку з цим ми склали єдині для всіх відвідувачів правила користування Berycash.com.ua:

 1. Закон “Про захист прав споживачів” не поширюється на роботу нашого сайту через безоплатність послуг, що надаються. Berycash.com.ua – посередник між клієнтом, бажаючим отримати кошти на вигідних умовах, і кредитодавцем, що надає гроші в позику, при цьому наш ресурс не бере грошей з відвідувачів, а оплачувати відсотки по кредиту потрібно виключно вашому кредитору з яким складено угоду.
 2. Укладені договори, угоди та інші угоди з третіми особами не повинні накладати відповідальність на керівництво сайту.
 3. Адміністрація зберігає особисті дані користувачів і піклується про їхню безпеку. Персональні дані можуть бути використані при укладанні угоди з позикодавцем про видачу кредитних коштів, і при спробі зв’язатися з відвідувачем. Для маркетингових досліджень використовуються знеособлені дані. Політика конфіденційності детально розглянута у відповідному розділі сайту.
 4. Кожен користувач Berycash.com.ua зобов’язується дотримуватися чинного законодавства України.

Наводимо перелік неприпустимих дій:

 • Заборонено розповсюдження завідомо неправдивої інформації, наклепу, пропаганди насильства та обмеження честі і гідності, очорнення репутації третіх осіб (фізичних або юридичних).
 • Забороняється поширення персональних даних, включаючи контакти, третіх осіб без їх письмового дозволу.
 • Заборонено використовувати сайт Berycash.com.ua з метою проведення шахрайських схем та інших протизаконних операцій, а також здійснювати протиправні дії щодо третіх осіб.
 • Не можна зазіхати на права і свободи неповнолітніх громадян країни.
 • Не допускається поширення шкідливого ПЗ, здатного зіпсувати роботу сайту або пошкодити базу даних.
 • Заборонено розповсюдження даних для злому програм, сайтів і розміщувати посилання на ресурси з подібною інформацією.

5. Весь інформаційний контент, розміщений на сайті, регулюється Законом України “Про авторське право і суміжні права”. Всі дані, розміщені на сайті, – власність Berycash.com.ua. Використовувати інформацію з нашого ресурсу в комерційних цілях і для вчинення протиправних дій заборонено.

Адміністрація ресурсу сподівається, що наведені правила полегшать використання ресурсу і дадуть поняття про права та обов’язки відвідувачів.

Автор: berycash
Угода Користувача відгуки
Простота отримання:
Швидкість видачі:
Прозорість умов позики:
Умови пролонгації:
Якість обслуговування:
Служба підтримки:

Ваша оценка:

  Ccloan кредит - лого
  Вам одобрено 7 000 ₴ под 0%!
  Нажмите сюда, чтобы получить кредит без справок и проверок.
  Получить кредит под 0%